Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a célja Trumpnak az űjabb...

Mi a célja Trumpnak az űjabb Kuba-ellenességgel?

Figyelt kérdés
Megint embargót akar provokálni, vagy csak bele akar szólni egy újabb állam belügyeibe?

2017. jún. 21. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Trump láthatóan egy ostoba barom ősbunkó, egy ilyentől minden kitelik. Ritka kártékony fajta.

Sajnos mivel nem ésszerű pályákon mozog, nehéz átlátni a motivációit. Nem tudom milyen üzleti érdekei lehetnek, vagy milyen kicsinyes profitszerzési lehetőséget lát egy-egy politikai döntésében.

2017. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

POntosan ezért tettem fel a kérdést.

Olvastam-láttam ezt a hírt, de a miértjét nem értem (egyelőre).

Különben egyetértek azzal, ami írsz!

Láttad, mennyi Trump-drukkoló volt itt a választások idején?

Hmmm...

2017. jún. 21. 15:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdi megunni, hogy ilyen drágán kell szivart vennie.
2017. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan azt képviseli mint az összes amerikai elnök függetlenül a politikai oldaltól, vagy bármilyen nézetektől. Vagy is az USA gazdasága a háborúra épül, így folyamatosan fenn kell tartani agresszív külpolitikáját, és más országok erőforrásait az ellenőrzése alá kell vonni.
2017. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy a Kubában található kevés ércre, a cukornádra vagy a dohányra fájna az amerikaiak foga.

Valami más van a háttérben, de ezek szerint eddig semmi nem szivárgott ki.

Még az is lehet, hogy csak egy hirtelen trumpi szeszély, hogy csináljon valamit.

Nem hiszem, hogy kivan mind a négy kereke.

2017. jún. 21. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg igen, csak egy hirtelen szeszely, hogy elterelje a figyelmet az egyeb ugyekrol (pl az egyre szorosabb hurokrol a nyaka korul). A hivei meg harapnak ra, egy kis kommunista kuba ellenes nosztalgia mindig jo.
2017. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hülyéje pont a saját szavazóbázisukat cseszi el, ugyanis a kubaiak hagyományosan republikánusok. Kuba-ellenesség, meg nekik is fájó. Amúgy a kubaiak jellemzően az értelmiségiek és a felső osztályból vándoroltak ki egy időben, a 90-es évektől az afro-kubaiak is. Marco Rubio kubai származással majdnem rep. elnök-jelölt lett 2016-ban.
2018. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!