Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Kanadában gyerekeket visznek ki a melegfelvonulásra?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 26. 13:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
Az hogy a gusztustalanság netovábbja. Én az ilyen felvonulásokat Budapesten is betiltatnám nem azért mert homokosok hanem amilyen öltözetekben vonulnak és ahogy viselkednek amit persze gyerek is láthat még nálunk is undorító és etikátlan
2017. jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
11%

Kategória: Politika » Magyar politika

"Mi a véleményetek arról, hogy Kanadában"


akkor ismétlem KANADÁBA!!!

2017. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
19%
Csak hogy magukba szívJák a haladó nyugati eszmeiséget. 👏👏
2017. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%

Hát én őszintén melegként sem örülnék neki, ha gyerekek lennének a Prideon. Sem a Prideosok sem az ellentüntetők részéről nem tartom elfogadhatónak, ha politikai véleménynyílvánitáshoz gyerekeket használnak. Ez kb. olyan mintha Budapest Parádéra annak idején a tangában táncoló lányokat bámultatták volna 7-8 éves gyerekekkel.


Ugyanakkor Madridban voltam a felvonuláson és megdöbbentem, hogy ott a spanyolok családostul kimentek erre az eseményre és senki sem b..zizott és akarta szétveretni az eseményt, hanem mindenki egy nagy bulinak fogta fel az eseményt, na ez az ami itthon sosem lesz, mert mindig mindenbe bele kell kötni.

2017. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
Mert amikor itt meg a jobbikosok viszik a gyereket b*zit verni az mennyivel jobb?
2017. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon jól teszik. Fontos ha a gyerek látja, hogy vannak ilyen emberek is, kisebb eséllyel lesz homofób.
2017. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Ha a vonuláson nem történnek közszeméremsértő dolgok, csak jól érzik magukat, akkor nem zavar, ellenben igen.
2017. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Semmi. Ehhez csak a kanadaiaknak van köze. Ha nekik nincs kifogásuk ellene, akkor másnak kuss a neve. Legalább nem lesz a gyerekből egy homofób büdös bunkó.
2017. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Ez Kanadában egy buli. Épp olyan, mint elvinni más rendezvényre a gyerekeket.
2017. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem is tudom. Ez a meleg téma valahol az egész társadalmat érintő kérdés szerintem. A felvonulás egyik lényege az elfogadtatás a társadalommal szemben, és ugye a társadalom nem csak felnőttekből áll, hanem gyerekekből is. Bizonyos fokig őket is érinti ez a téma, pl. hogyan viszonyulnak meleg ismerőseikhez, stb. Akár az iskolában egy meleg tanárhoz vagy bármi.
2017. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!