Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen lenne ma a világ ha a...

Milyen lenne ma a világ ha a németek megnyerték volna a második világháborút?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 10:59
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Magyarok szerintem nem lennének mert valahol olvastam, hogy kiirtottak volna minket haláltáborokban mert korcs nemzet vagyunk. Tiszta keveredés magyar gén nélkül.
2010. máj. 20. 11:00
 2/38 A kérdező kommentje:
És ha sikerült volna elkészíteniük a csodafegyvert az atombombát?
2010. máj. 20. 11:05
 3/38 anonim ***** válasza:
36%
Cigányok, zsidók és hasonló vadhajtások már biztos nem lennének. :)
2010. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Kemény munka lett volna kiírtani majdnem az egész világot, hogy csak szőke és kékszemű német ember maradjon. Szerintem.
2010. máj. 20. 11:12
 5/38 jamesbond ***** válasza:
27%
Ők a nyertesei. Nézd meg hogy állnak ők, és mi.
2010. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
"Magyarok szerintem nem lennének mert valahol olvastam, hogy kiirtottak volna minket haláltáborokban mert korcs nemzet vagyunk. Tiszta keveredés magyar gén nélkül." Kérdésben a válasz: mi sem írogatnánk itt...
2010. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
41%

nem is az volt a cél, hogy mindenki szőke, kékszemű legyen. a harmadik birodalom fő fókusza európa volt, ha nyernek akkor abszolút hegemón helyzetbe kerültek volna a kontinensen egy időre. az ipari szintre fejlesztett népírtás folytatódott volna, míg európában mindenkit kiírtottak volna, aki szembeszáll velük a legminimálisabb szinten, vagy akinek elüt a bőrszíne, vallása, magassága, testalkata, szexuális beállítottsága, vagy bármilye az általuk normálisnak vélttől.

totális diktatúrát képzelj el, amiben nem csak az van megszabva, hogy hova mehetsz, mit olvashatsz, de még az is hogy mit gondolhatsz. Magyarország kiszolgálóország lett volna, elsősorban éléskamra, hiszen a mezőgazdaság volt a húzóágazatunk.

hála istennek volt egy brit államférfi, akit Winston Churchillnek hívtak és később csatlakozott hozzá Roosevelt, hogy megmentsék európát. Sztálinról, mint megmentőnkről nem beszélek, mert tudjuk, hogy mi lett :)

az eredeti kérdés, hogy MA milyen lenne a világ. ha úgy gondolod, hogy azóta sem vesztettek volna újabb háborút, akkor olyan, sőt ezerszer olyanabb mint amit feljebb vázoltam. de ha akkor nem győzik le őket a szövetséges hatalmak, akkor néhány évtizeddel rá az Egyesült Államok felpörgő hadigépezete ugyancsak megtörte volna őket.

2010. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
13%
"Cigányok, zsidók és hasonló vadhajtások már biztos nem lennének. :)" Te vagy a vadhajtás és még bárgyún vigyorogsz is hozzá.
2010. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
75%
Nem lenne Győzike show:D
2010. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
szar
2010. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!