Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobb lenne a világ ha a II....

Jobb lenne a világ ha a II. világháborút németek nyerik?

Figyelt kérdés
szerintem rosszabb lenne
2009. okt. 31. 13:56
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
41%
persze,hogy rosszabb lenne
2009. okt. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
70%
Jobb lenne, kétszer akkora országban élnénk.
2009. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
66%
Jobb
2009. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
szerintem nem lenne újra nagymagyarország csak egy egységes német-európa hitler tervei szerint
2009. okt. 31. 14:22
 5/48 anonim ***** válasza:
60%

A mai „ rabszolga „ mentalitás felé haladónál?

Még 10 – 20 év és lesz 10% gazdag magyar( a bérgyilkosok), és 90 % hazátlan magyar, akik bár itt élnek de semmijük nincs ami ide kötné őket.(az áldozatok)

Ennek a 2 rétegnek a kialakulása megy már 20 éve.

Kár hogy nem sikerült bevetni a csodafegyvert.

2009. okt. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
45%

"szerintem nem lenne újra nagymagyarország csak egy egységes német-európa hitler tervei szerint"


- Akkor meg egy százszor nagyobb országban élnénk :)

2009. okt. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
56%

Igen, a háború befejezése óta nagy divat lett a legőrültebb hazugságokat kitalálni a németekről (hogy világuralomra törtek, hogy ki akartak telepíteni, hogy 6ezertrillió embert megöltek, bla bla)...Ezeket persze többnyire a blikkben olvashatjuk, úgyhogy grat azoknak akik a blikkból, meg 500 ft-os kurt rieder könyvekből szerzik ezeket a roppant "tudományos" infókat. A valóságot olyan kiadók műveiben kell keresni, akik korabeli (sokszor) reprint könyveket adnak ki, persze ezeket kapásból el sem olvassák, na és még mi vagyunk az előítéletesek, hát ennyit erről. Az az igazság, hogy a mai "hivatalos" publikációk zöme sci-fi egyszerűen, mese habbal, a történelmet most a győztes szemszögéből kell írni, hiába.

Meg ott kezdődik az egész, hogy össze lehet vetni egy Wehrmacht katonát egy félállat vöröskatonával...no comment.

2009. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

hohó nem mondtam semmi világuralomra törést

németország úgy tervezte övé lesz európa olaszországnak észak afrika kellett és a japánoknak japán szigetektől ausztráliáig terjedő birodalom kellett, ha a németeknek az egész világ kellett volna nem tudhatta volna megkötni a tengelyhatalmak szövetségét


és nem 6 trillió hanem 6 millió és nem haláltáborkban ölték meg mind a 6 milliót hanem összesen annyi embert öltek meg a nácik

2009. okt. 31. 14:37
 9/48 anonim ***** válasza:
55%

Nem rád céloztam, kedves kérdező, hanem az átlagemberekre.

Amúgy tényleg lehet találganti, hogy milyen lett volna az európai béke német győzelem esetén, de semmiképpen nem olyan, mint amilyen brutálisnak most lefestik, szerintem.

2009. okt. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
63%
A magyar ugyanúgy Untermensch volt, mint a szláv népek. Az árja faj rabszolgái lettünk volna, a kiszolgáló nép. Csak az olajunkért kellettünk Hitlernek, na meg hogy visszatartsuk a szovjeteket, ezért is pusztult el Budapest és ki tudja még hány falu és város.
2009. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!