Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az amerikaiak állítólag az...

Az amerikaiak állítólag az ISIS ellen fegyverzik fel a szír lázadókat. Nem gyanús, hogy még csak nem is határosak az ISIS-el?

Figyelt kérdés

[link]

Zöld: lázadók

Szürke: ISIS

Piros: kormányerők

Szerintem hátba akarják támadni a kormányerőket, amíg azok az ISIS-el harcolnak. De lehet csak én vagyok ilyen összeesküvés-hívő.


2017. jún. 29. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
A lázadók eddig is gyakorlatilag csak Aszaddal harcoltak, az amerikaiak is elég sokat odanyomtak neki. Az ISIS ellen egyébként legjelentősebben Aszad és Oroszország ellen lép fel. Néha-néha Irán is odacsap nekik, mások csak látszatból egy-két bombát ledobnak, de tényleges eredményeket nem érnek el.
2017. jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Izgalmasan hangzik. A szűrke az még az isis kezéán van? Elég nagy :/
2017. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ilyen nagy volt a területe az ISIS-nek (jóval nagyobb is, de régebbi térkép nincs:

[link]

Most ilyen:

[link]

2017. jún. 29. 16:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Viszonylag sokáig határosak voltak velük már a kezdetektől, a utóbbi hónapokban viszont Asszadék sok területet szereztek, főleg a ISIS ellenében. Viszont hátbatámadni nem kell őket, mert folyamatosak a harcok a kormányerők és lázadók között. Jelenleg inkább Status Quo van köztük, mert most mindenki elsőre a ISIS-t szeretné legyőzni.
2017. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!