Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Állítólag nyertem valamilyen...

Állítólag nyertem valamilyen utazást. Egy rendezvényen kéne átvennem a Váci út 187. -ben. De gyanús a dolog. Érdemes elmenni, átutazva a várost?

Figyelt kérdés
Nem mondtak se cégnevet, se mást. Igaz, kitöltöttem egy kupont egy boltban kb. 2 hónapja,amivel nyerni lehetett, ők is erre hivatkoztak. De most hirtelen furának tartom, hogy nem mondtak semmi konkrétumot. Nem szeretnék egy termékbemutatón kikötni. Nem történt valakivel hasonló? Ja, és kérdeztem jár-e bármilyen költséggel részemről a dolog? Állítólag nem! És még valami: ha valóban nyertem valamit, akkor nem kéne azt megkapnom akkor is, ha nem voltam ott a rendezvényükön, vagyis utólag?
2010. márc. 9. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig ott fogsz kikötni. Ez a Zepter székhelye, keress rá a google-ban. Ha vásárolsz valamit a termékbemutatón, akkor bekerül a neved egy kalapba, ahol is ki fogják sorsolni az utat. Szóval maga az út nem jár költséggel, de vásárolnod kell, hogy egyáltalán pályázhass a nyereményre. Ez a klasszikus Zepter-féle átverés.
2010. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Engem ugyanide hívtak, csak valami szépségcsomagot nyertem állítólag, 40ezer ft értékben. Ahhoz hogy megkapjam, végig kellett volna hallgatnom egy egy órás termékbemutatót.

Így én mondtam, hogy köszi adják másnak ezt a csomagot.

De én kihúztam az emberből, aki hívott, nem engedtem magam lerázni.

Szerintem te is kikötnél egy termékbemutatón, aztán elmehetnél egy egy napos kirándulásra velük vagy ilyesmi.

Én is kupont töltöttem ki egy boltban, azt hiszem match-ban.

2010. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Igen!Én is a Match-ben töltöttem ki és a fickó aki hívott valami Kakas Ádám.

De jó, hogy megkérdeztem...

Köszi a válaszaitokat! Egyébként a kérdés nem miattam került ebbe a kategóriába,ez valami hiba:(

2010. márc. 9. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!