Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi idézetekről? (migráció)

Figyelt kérdés

1974-ben Houari Boumedienne algériai elnök az ENSZ-ben a következőt mondta – idézem: “Egy nap, több millió ember fogja elhagyni a déli féltekét azért, hogy az északi féltekére menjen. Akkor majd nem barátként fognak odamenni, hanem azért, hogy meghódítsák azt. És a fiaikkal együtt meg fogják hódítani. Az asszonyaink méhe fog győzelemre segíteni bennünket”


Kadhafi Líbiai diktátor a következőket mondta, idézem: “Több tízmillió muszlim él jelenleg az európai kontinensen, és a számuk növekszik. Ez egyértelmű jele annak, hogy az európai kontinens át fog térni az iszlámra. Európa hamarosan egy muzulmán kontinens lesz. “



2017. júl. 3. 00:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy tűnik, hogy beigazolódik, amit állítanak. Nem most, hanem 50-100 év múlva. A számokkal nehéz vitába szállni.
2017. júl. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mondtak hülyeséget valóban errefelé hajt a dolog jelenleg viszont mire ez megtörténik elkell telnie legalább 2-3 generációnak minimum és az hogy a jelen vezetés milyen még nem jelenti azt hogy az utána következők is ilyenek lesznek.


Arra akarok kilyukadni hogy jelenleg nyugaton nagyon jó az életszínvonal ezért a többséget ez nem igazán izgatja, viszont ha majd a mindennapi életükre is kihat a dolog akkor majd változni fog a hozzáállásuk.

Van egy ilyen körforgás hogy a zord idők erős embereket szül amelyek megteremtik a jó életszínvonalt a jó életszínvonal viszont gyenge embereket szül amelyek zord időket hoznak

2017. júl. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%

Az első idézet kitaláció. A másodikra sem találtam semmilyen forrást, és szintén kétlem hogy igaz volna. Persze nyugodtan mutathatsz forrást... (lol, egy jobber forrást?)


Egyébként pedig az az állítás, hogy több tízmillió ember tudatosan együttműködik Európa elfoglalására, teljesen nevetséges. Aki ilyet komolyan vesz az klinikailag retardált.


És a számok azt mutatják, hogy Európa még jó sokáig nem lesz muszlim többségű. És akkor is azért (mutatják ezt a mostani előrejelzések), mert a nem muszlimok száma drasztikusan csökkenni fog. Egyébként a muszlimnak születettek között is erősen csökken a vallásosság. Még ha arab többségű is lenne pár európai ország, soha nem lesz muszlim többségű. Arab többségű se lesz, csak az nem teljesen kizárt. És egyébként meg a nyugat-európai muszlimok többsége is elég liberális. Szóval nem hiszem, hogy bármi probléma lenne akár abból is, ha többségben lennének.

2017. júl. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

"Az első idézet kitaláció. A másodikra sem találtam semmilyen forrást, és szintén kétlem hogy igaz volna. Persze nyugodtan mutathatsz forrást... (lol, egy jobber forrást?) "

Nem kell sokat keresni tele van velük az internet Itt van egy videó jóval a migrációs krízis előttről(2012 ben töltötték fel)

https://www.youtube.com/watch?v=WCGYKSEsYFM

van még sok másik is

2017. júl. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Miket ír a 4-es. :D Jobber forrás. :D A Google, Youtube a te barátod is, használd.
2017. júl. 3. 01:43
 6/20 anonim ***** válasza:

Én használtam google-t, onnan jöttem rá, hogy az első idézet kitaláció. Kettőnk közül én használtam google-t te pedig nem. És te pattogsz, hogy használjak én google-t. Vicces vagy.


A második idézetre viszont elég nehéz keresni, mert Kadhafi rengeteg dolgot mondott az iszlámról és Európáról. Külön-külön meg együtt is. Tudnád, ha rákerestél volna. Mint pl. ahogy én rákerestem. Akit kioktatsz arról hogy keressek rá. Pl. az 5. válaszadó belinkelt valamit, ami tartalmilag hasonló, de nem tartalmazza szó szerint az idézetet. És 2016 január 15.-én töltötték fel, nem 2012-ben, mint állítja, csak megjegyzem. De te, kérdező, te valahonnan feltehetőleg beidézted. Nem hiszem, hogy fejből írtad be. Feltehetőleg ez a valahol tartalmazza az idézetek forrását. Meg hát ha TE mondod hogy mondott valaki valamit, akkor nem rajtam van a bizonyítás terhe.


Jobberek megpróbálnak forrást mutatni... ez vicces volt. Próbálkozzatok gyakrabban, nagyon szórakoztató.

2017. júl. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

#7

Elnézést több videót néztem meg itt az a 2012 es

https://www.youtube.com/watch?v=XQ-VVa2x_w4

2017. júl. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

találtam az elsőről is egy forrást

[link]

Amúgy igazat adok neked a kérdezőnek kellett volna forrást mutatnia viszont a te modorodon is változtatni kellene.

2017. júl. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
a lényeg az ha hogy az elsőnek a kijelentése az inkább egy mítosz viszont Kadhafi többször is beszélt erről
2017. júl. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
Azt is mondták,hogy 2000-ben világvége lesz,aztán 2012-re tették,és még ma is van élet a Földön..
2017. júl. 3. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!