Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintettek 2020-ba Amerikába...

Szerintettek 2020-ba Amerikába kik indulnának az elnökválasztáson?

Figyelt kérdés
Meg ki az aki győzne Trump után?

2017. júl. 17. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
túl korai ezen vitázni
2017. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vitázni akarok csak kíváncsi vagyok, hogy ki az aki Trump után elnök lenne.
2017. júl. 17. 15:46
 3/12 anonim ***** válasza:

Elnézést ha rosszul fogalmaztam megpróbálom másképp.

Túl korai még azon gondolkozni hogy ki is következne Trump után. Ez csak MO-n szokás hogy a pártok már 2022 ről beszélnek pedig hol van az még

2017. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az eddigi intézkedései alapján biztos Demokrata lesz az elnök (meg Trump elutasitottsága Nixonéval vetekszik) az hogy kiindul elég kérdőjeles, Clinton már kétszer kikapott előválasztáson és ő is elutasitott elég nagy mértékben. Olyan pletykák vannak hogy Dwayn jhonson indul, Mark Zuckerbergről is lehetett pletykát hallani, de lehet hogy Bernie Senders lesz a befutó, de ez a jövő és az előválasztás zenéje.

Republikánus oldalról szinte biztos hogy Trumpot inditják újra, nincs más jelöltjük (mármint vna de azok nem voltka képesek megszólitani az embereket)

2017. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Trump fiát tartom esélyesnek, és reménykedem is benne, hogy ő lesz. Nem kellenek a libbant terroristák, éljen a demokrácia, le a terroristák simogatóival!
2017. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És Michelle Obámáról mit gondoltok? Igaz ő azt mondta nem fog indulni de én már nagyon sok mindent olvastam, hogy nagyon őt akarják az amcsik :D
2017. júl. 17. 16:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz harmadik? Trump jelenlegi elutasítottsága 58%, Nixon-é ennyi idő után csak 29% volt. Drágalátos demokrata (Hill)Billy Clintonnak is 50% feletti volt az elutasítottsága félév után.
2017. júl. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hol olvasol te ilyeneket, hogy Michelle Obama-t akarják elnöknek? Az usabeli blikkben, borsban?
2017. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nézz utána a #Michelle2020 hashtagnek :D
2017. júl. 18. 21:01
 10/12 anonim ***** válasza:
2017. júl. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!