Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik európai országban lesz...

Melyik európai országban lesz először polgárháború a migrációnak és az iszlámnak köszönhetően?

Figyelt kérdés
Hollandia, Svédország, Írország, Franciaország, Anglia, Németország, vagy Oroszország?

2017. júl. 24. 03:57
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Soha, sehol. Tudom, fáj, de ez van.
2017. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem fog önmagában az iszlám miatt háború kirobbanni sehol Európában. Különben is Európa területén nem nyugaton él a lakosság aránya szerint a legtöbb muszlim, hanem a Balkánon (pl. bosnyákok, koszovói albánok).


De nem a bosnyákok okozták a délszláv háborút, pedig Ők a muszlimok a volt Jugoszláviában. Viszont sokat szenvedtek a srebrenicai mészárlás miatt.

2017. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Nem fog önmagában az iszlám miatt háború kirobbanni sehol Európában"


Ha a normalis tobbseget nezzuk, akkor tenyleg nem. De mi van a nem normalis kisebbseggel?

2017. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"De mi van a nem normalis kisebbseggel?"


Minden népbe vannak rossz emberek.

Ehhez a kijelentéshez nem kell liberálisnak lenni, mert ez tény.

2017. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor az a háttérszervezet, amely idehozta őket (szerintem nem soros, hanem valami iszlám, szaudiak, vagy iszlám állam) felfegyverzi és megvadítja őket, vagy ha szélsőséges anti-iszlám jobberrek nekiesnek a "honvédő" tisztogató háborúnak. Vagy ha az iszlám szavazásra jogosultak száma egy iszlamista pártot segít hatalomra...
2017. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem lesz sehol polgárháború, ami itthon ömlik az állami médiából az nagyrészt hazugság. Én undorítónak tartom, hogy van olyan aki ezt a katasztrófát politikai célokra használja fel. A szememben ennél lejjebb mér nem süllyedhet a magyar kormány. Családok szenvedéséből és halálából propagandát csinálni egyszerűen gusztustalan. És az iszlám vallással sincs túlzottan nagy probléma, elég kicsi az a kissebbség aki radikális a muzulmánok közül. A többiek ugyanolyan tisztességesen dolgozó emberek, mint akárki más. Nem értem, hogy miért jó embereket pusztán bőrszín, vallás vagy bármi egyéb alapján megkülönböztetni, mindenki ember, mindenki megérdemli a tisztességes bánásmodot.
2017. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekünk, magyaroknak sajnos már van történelmi tapasztalatunk a bevándorlással kapcsolatban. Elég a felvidékre és Erdélyre gondolni, amik a szlovák, illetve oláh bevándorlásnak köszönhetően lettek elcsatolva. Mindenesetre akár a román és a szlovák példát vesszük, akár a mostani székelyeket, az biztos, hogy ahol a kisebbség többségbe kerül, ott előbb -utóbb jobb esetben autonómiát, rosszabb esetben saját országot fog követelni. Ráadásul pl szlovákok genetikailag, kultúrálisan, vallásilag és életvitel szempontjából megegyeztek velünk, mégis külön akartak válni. Az európai muszlimok ehhez képest sokkal jobban különböznek tőlünk.


De legyen igazatok. Én is reménykedem, hogy a muszlim hatalomátvétel vér nélkül fog lezajlani Franciaországban és Svédországban(valahogy ezt nehezen tudom elképzelni..).

2017. aug. 9. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!