Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Franciaországban vagy Oroszors...

Franciaországban vagy Oroszországban jobbak a nők helyzete?

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 00:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
57%
6, Na linkelj már orosz terrortámadást! (A szentpétervári metrórobbantáson kívül) És ne pl cseccsen szeparatista megmozdulás legyen, hanrm dzsihád!
2017. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
18%

Utolsó, neked hiányzik egy kerék.


Hol beszéltem én itt dzsihádról?

A csecsen terrortámadás is terrortámadás. Erős a fogalmi zavar. Bár azt sem értem, hogy a nők helyzetéhez hogy kapcsolódik a terrortámadás, de igen, őket is érinti a terrorizmus, de azért még mindig nem a terrortámadás az elsődleges halálok és a bombák meg az egyéb eszközök nem kifejezetten nőket támadnak, de hát igen.

Logika, csak annyi hiányzik

Tessék, itt fel van sorolva néhány jelentősebb.


[link]

2017. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
33%
12, a csecseneknek szeparatista törekvéseik vannak, mert önálló államot akarnak. A csecsenek mellesleg muzulmánok. Van az ISIS. Szerinted mégis mi a dzsihád, ha nem az amit az ISIS folytat? (Azt a bullshitet ne mond, hogy lelki harc.) Szerinted ezek között nincs semmi különbség? A csecsenek támadásainak elsődleges célja nem a minél brutálisabb támadás és több áldozat a célja. A nők helyzetéhez meg annyit, hogy biztos tudod hogy bánnak a nőkkel az iszlám világban
2017. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Te tényleg nem érted....


Én NEM beszéltem dzsihádról, sem ISIS-ről, sem semmi ilyesmiről.

Én TERRORTÁMADÁSOKRÓL beszéltem.

Ami akkor is, ha fekete özvegyek követik el, akik a csecsen szabadság miatt ölnek több tucat vagy több száz civilt, meg akkor is, ha ISIS katonák/szimpatizánsok vallási fanatizmusból.


A kérdés szempontból egyébként is teljesen lényegtelen, hogy mi vagy miért követi el, emberek hallnak meg.

Egyébként meg igen, még mindig ott tartunk, hogy a nők halálozásának vagy bármilyen negatív megkülönböztetésének fő oka nem a terrorizmus.


Illetve, hogy Oroszországban sokkal több muszlim él, tehát ha azt mondod, hogy a muszlimok nem becsülik meg a nőket, akkor is azt mondod, hogy Oroszország.

Na de mindegy igazából, csak egy kicsit rá akartam világítani, hogy akik ilyeneket írnak mennyire nem értenek a témához és nem logikusak.


#propaganda

2017. júl. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni, attól még nem lesz igazatok.

Válaszolni nem tudtok, mert fogalmatok sincs az egészről.

Elképzelem, ahogy nyomkodjátok a dislike gombot, amikor szembejön az igazság :D

2017. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

10-es


A gyilkosságnak semmi köze a női jogokhoz,férfiak is ugyanúgy lehetnek áldozatok.

2017. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Oroszországban 10 évvel kevesebb a várható élettartam a nőknél.


Oroszország egyike az Európa Tanács 47 tagállama közül azon négy országnak, amelyek nem írták alá és nem is ratifikálták a nők elleni és a családon belüli erőszak megelőzését és megfékezését célzó Isztambuli Egyezményt. Franciaország aláírta és ratifikálta is.


Az orosz törvényhozás januárban elfogadta a családon belüli erőszak büntethetőségét enyhítő törvénymódosítást. 380 szavazattal 3 ellenében elfogadott módosítás értelmében az először előforduló családon belüli bántalmazás szabálysértéssé minősül, ha a bántalmazás nem okoz komoly testi sérülést. Az orosz belügyminisztérium hivatalos statisztikái szerint Oroszországban az erőszakos bűncselekmények 40 százalékát családon belül követik el. 2013-ban mintegy 9000 nő vesztette életét családon belüli erőszak következtében.

2017. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Franciaországban lévén,hogy Oroszországban igen csak alacsony az élet színvonal
2017. júl. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!