Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU-s politikusok, illetve...

Az EU-s politikusok, illetve lakosság egy jelentős része Stockholm szindróma szerű mentális zavarban szenved?

Figyelt kérdés

A politikusok egy része,de azok is, akik megválasztják őket.

Például itt van ez az eset:

[link]


Elutasított migráns gyilkolt.

A német média elkezdte mosdatni is,hogy szimpátiát ébresszenek a lakosságban.


A Stockholm szindróma egy olyan mentális zavar,ahol olyan személyek iránt érzel szimpátiát, akik ártanak neked, bántanak.

Nem véletlenül Stockholmról nevezték el, ott lett diagnosztizálva.A svéd társadalom pedig az egyik legbetegebb,legliberálisabb a bolygón, okkal sikerült ott diagnosztizálni.


Sok európai országban, a migránsok által elkövetett bűncselekményeket vagy elhallgatják,vagy próbálják a jelentőségét csökkenteni,bagatelizálni.Ez pedig a szimpátia jele, vagyis olyan iránt,olyan csoport iránt éreznek szimpátiáz, aki ártott/árt nekik.


Bizony, ha a szociális érzékenységet túlzásba visszük,minden felé azt emeljük,az mentális zavarokat okoz.



2017. júl. 30. 10:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Napi baromság megvolt (azért annak a Stockholm-szindromának nézz utána pontosabban legközelebb), természetesen vasárnapi pótlék már nem jár, mert azt szeretted volna, ha dicső kormányod elveszi tőled. A hétfői utalással megy ez is.
2017. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1#

Ha az ostobaság fája.


Nem vagyok Fideszes.


Meggyőződésből utálom a migránsokat, meg azokat, akik szimpatizálnak velük, nem azért, mert valaki fizet érte.


Ennyi erővel, te meg azért nyalod a feneküket, mert Soros utalja a dollárkákat a számládra.

2017. júl. 30. 10:59
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

# 2/2 Időpont ma 10:59


"Ha az ostobaság fája."

Visítanál.


"Meggyőződésből utálom a migránsokat, meg azokat, akik szimpatizálnak velük, nem azért, mert valaki fizet érte."

Meggyőződésből is lehetsz ostoba, ezt az érdemet nem kívánom elvitatni tőled.


"Ennyi erővel, te meg azért nyalod a feneküket, mert Soros utalja a dollárkákat a számládra."

Látod, mégis stimmel a prekoncepcióm. Egy szót nem szóltam a migránsokkal való kapcsolatomról, neked máris nyalom a seggük.


Lebuktál ám, de nagyon gyorsan :-(


(főleg, hogy volt már ilyen kérdés, nem egyszer. legközelebb jobban erőltesd meg magad)

2017. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
józsi mondtam már ha nem rakod be kulcsszónak hogy a fidesz, meg magyarország jobban teljesít árpi nem fizet érte. Ezt az oktatáson is elmondták világosan.
2017. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem baj kérdező, majd meggyógyítanak. erre még van esély, de hogy a különbségeket megtanítsák, főképp, hogy megértsd, arra szerintem kevés.
2017. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

"A német média elkezdte mosdatni is,hogy szimpátiát ébresszenek a lakosságban."


Tudsz erre forrást is?

2017. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
75%
:D
2017. júl. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Meggyőződésből utálom a migránsokat"


Oké, én annyit kérdeznék, hogy miért?

2017. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6%

"Oké, én annyit kérdeznék, hogy miért?"


Mert 90%-ban kicseszett vademberek, azért!

2017. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Oké, én annyit kérdeznék, hogy miért?"


Mert nem ide tartoznak.

Olyan, mintha a fogkefédet a hűtőben tárolnád.Pedig a hűtőbe nem való a fogkefe.


Ha meg azaz érv,hogy "kő a munkaerő". Egyrészt,az optimista tervezések szerint is, a betanított munkák úgy 70-80 százaléka megszűnik 20 éven belül az automatizálások miatt.

Másrészt, helyes dolog a Mercedes alkatrészeit Lada alkatrészekkel pótolni?Nem éppen.


Továbbá, k_ sok pénzbe és áldozatba kerülnek az európai országoknak.

Az adófizetők pénzéből vannak eltartva, kapnak ingyen lakást, bankkártyát meg még kitudja mit.

A rendőrségnél létszámnövelést kell végrehajtani,mert bűnöznek, mint állat ez is plusz pénz az államnak.

Aztán, alkalmazkodni kell hozzájuk, például iskolai menza területén.

Meg, törvényeket kell hozni miattuk.Például Németországban nem létezett eddig törvény a gyerekházasságra.Miért?Mert nem volt rá szükség.A migránsok miatt viszont törvénnyel kell tiltani azt, ami magától értetődik.



Teljesen más emberek, mint az európaiak,más vérmérséklettel,értékrenddel.

Semmi szükség rájuk.

2017. júl. 30. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!