Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melania Trump mit szokott...

Melania Trump mit szokott csinálni a First Lady szerepkörben? Csinál egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés
Michelle Obamánál megszokott volt hogy megjelent itt-ott, kampányolt, tárgyalt, interjút adott, találkozott államfőkkel stb., de a jelenlegi First Lady kb. annyi csinál hogy tudjuk róla hogy létezik. Én nem láttam tőle semmilyen komoly dolgot, Trumppal sem szokott túl gyakran mutatkozni ha hivatalos dologról van szó (díszvacsorákat meg hasonlót nem számolnám ide). Konkrétan csinál ő valamit a manikűrözésen kívül? Ha igen, mit?

2017. aug. 21. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Obamáné sem csinált semmit de nincs is mit mert nem jár hatalom a firstladységgel.

Jótékonykodással pózolni széles mosollyal meg ilyen majomkodások inkább ciki egy normális embernek.

2017. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló nézhetné a House of Cards sorozatot, mert akkor legalább képben lenne, hogy mit csinál egy átlag First Lady.


Én személy szerint úgy érzem, hogy most Ivanka Trump csinál mindent, ami Melania dolga lenne.

2017. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
miért magától Trumptól láttál valami komoly dolgot?
2017. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a falépítés megkezdése és az illegális migráció visszaszorítása már igen komoly dolog.
2017. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szinte semmit sem csinál, de ez nem feltétlen az ő hibája. Eléggé negatív megítélése van liberális körökben, és ezáltal eléggé meg van kötve a keze. A legjobb ha jelenleg háttérben marad, és ő ezt is teszi.
2017. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves 2, Claire Underwood inkább hasonlít Hillary Clintonra, mint Melania Trumpra. Melaniának nincsennek cégei, Clintonnénak meg már akkor voltak, amikor First Lady volt.
2017. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!