Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyha ki tudok költözni úgy...

Hogyha ki tudok költözni úgy amerikába, hogy hozzámegyek valami random emberhez, aztán egy idő után elválok tőle, lesz jogom amerikában maradni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 25. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azelőtt válsz el, mielőtt meglenne a zöldkártyád (ez 2 évet jelent kb), akkor haza kell utaznod.
2017. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

# 1/1 Időpont ma 21:58


Meg akkor is, ha a bevándorlási hivatal bebizonyítja, hogy a házasság csak és kizárólag emiatt keletkezett.

2017. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Két év alatt annyiszor meg leszel dugva, hogy bele gebedsz.
2017. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már megkaptad a zöldkártyát, akkor a kutyát sem fogja érdekelni hogy jössz vagy maradsz. Viszont a zöldkártyát megszerezni nem olyan egyszerű, még házasság útján is interjúkra kell járnod, és bármikor megjelenhetnek ellenőrizni hogy valódi házasságban éltek-e, vagy csak vízumházasság.
2017. aug. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, jogod lesz-e, de úgy sejtem, kedved nem. Az élet nem randomjelenség, terveznünk kell, hogy jó legyen.
2017. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miből jönnének rá, hogy nem igazi házasság?
2017. aug. 26. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Ellenőrzik hogy együtt éltek-e, megnézik az esküvői fotótokat, megkérdezik a szomszédokat. Ezeket a bátyám mesélte nekem, aki egy amerikai nőt vett el. Pennsylvaniában élnek, és már kétszer is voltam ki hozzá, és láttam hogy komolyan veszik kint az ilyen dolgokat, de nyilván nem mindenkinél. A bátyáméknál nem volt ellenőrzés, de egy másik kint élő magyarnál volt. Ez olyan mint amikor az USA-ba való belépéskor mindenki azzal riogatott, hogy bárkitől megtagadhatják a belépést, és az emigrációs kapuknál kiállíthatnak a sorból, hogy irodában faggassanak ki, mi célból utazom be. Nálam ilyen egyszer sem volt, a fodrászomnál igen. Szerencse kérdése azt hiszem.
2017. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül úgy oldották meg, hogy házasság útján csak egy kétéves, ideiglenes zöldkártyát kapsz csak, és utána igényelheted a tízévest.
2017. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!