Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump vagy Orbán jelenti a...

Trump vagy Orbán jelenti a nagyobb veszélyt a világbékére?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasni a médiában, hogy milyen nagy veszélyt jelent a két vezető.

- Trump a világ szuperhatalmának, az USA-nak a vezetője lett, de ott figyelembe kell venni, hogy jobban működnek a fékek-ellensúlyok.

- Orbán esetén a fő veszélyt az jelenti, hogy aláássa az EU egységét. A példa ragadós lehet és ez az Európai Unió széteséséhez vezethet. Sokak szerint a kontinens békéje az EU-nak köszönhető, így annak visszaszorulása, bukása háborúkhoz vezetne. A történelemből pedig ismert, hogy egy kirobbanó európai háború könnyen eszkalálódik és világháborúhoz vezethet. A mai korban pedig egy világháború beláthatatlan pusztítással járhat az egész emberiségre.



2017. aug. 28. 14:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kicsoda Orbán Viktor??? Egy elmaradott ország feje?? Nem oszt nem szoroz.... ennyi erővel megkérdezhetted volna hogy Németország vagy Magyarország erősebb katonailag,gazdagságilag.Szerintem a válasz nyilvánvaló.
2017. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Trump. Mert ő egy szuperhatalom élén áll,Vitya meg csak jelentéktelen kis országén.
2017. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#13 Ne legyél háborúpárti! És engem pedig főleg hagyjál békén,mert én legalább elkenzem az összes háborút!
2017. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok háborúpárti, de őrjöngjél csak tovább privátban, nyuszika.
2017. szept. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 HAGYJÁL BÉKÉN ÉN NEM BÁNTOTTALAK!
2017. szept. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ne hisztizz már ember, azt ne mond, hogy ezzel megbántotta a kis lelked.

Kérdésre: Trump.

2017. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Orbán
2020. márc. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!