Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A németek hogy-hogy ilyen...

A németek hogy-hogy ilyen sokan vannak?

Figyelt kérdés

Csak Németországban 80 millió ami több sokkal mint Franciaország lakossága. Területileg sem nagy Németország. Ha még minden német nyelvűt beleadunk 100 millióan is vannak, egész kis területen.


Mi az oka?



2017. szept. 2. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Szeretnek b**zni. :P Egyébbként ne írj marhaságot, 80 millió a lakossága Németországnak. Az nem azt jelenti, hogy 80 millió német is lakja. Ott is van kisebbség. JA, és nézd meg a demográfiai mutatót. Hány bevándorló vallja magát már németnek, vagy hány bevándorló szült Mutti uralma alatt gyermeket, és megkapta a gyerkőc az állampolgárságot stb.
2017. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Szaporák vótak.
2017. szept. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az oke de mindig is a legnagyobb lakossaga volt europaban. Mar a vilaghaboru korul is 60millio volt. Mig a tobbinek nem.
2017. szept. 2. 12:02
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem volt mindig is a legnagyobb lakossága.

Az 1700-as évek vége felé a franciáknak volt, kb. 25 millió. Aztán jól elkúrták a forradalmukkal meg a napóleoni háborúkkal. Voltak olyan településeik ahol a férfi ritka volt mint a fehér holló, mert mindet elvitték katonának.


A német államok eközben fel voltak darabolva, volt egy csomó. Voltak fejedelmeik, akik ugyanazt csinálták mint a franciák. De voltak akik nem. Így összességében a mostani területük nagy részén béke volt, nem állandó háború, jobban tudtak fejlődni meg szaporodni.

2017. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom en nem rég jártam Bécsben és anyám életére esküszöm én osztrákot alig láttam
2017. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Olyan sok volt a magyar?
2017. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
osztrák az ocsmány egy nép.
2017. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Csak 60 millió az öshonos németek száma, mert nem születik 4-5 szőke kékszemű gyermek a német családokban.


Ehhez jön a 22 millió török, muszlim és fekete bevándorló és megszálló családtagokkal együtt.


Így jön ki a 82 milliós lélekszám.

2017. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hollófernyiges ***** válasza:
64%

Ne beszéljünk hülyeségeket, Németországban 79% német (65 millió), 11% egyéb európai (lengyel, magyar, francia, dán, stb) és 10% török, egyéb ázsiai meg afrikai lakik.

[link]

2017. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!