Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A németek valóban helyesnek...

A németek valóban helyesnek látják azt, amit Hitler tett? Nagyon sokan nem szeretik a zsidókat. De miért?!

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Mert a vezető pozíciókban szinte zsidók vannak mint a mai világban is pl a bank kartell amelynek a lényege kifosztani mindenkit aki lehet bonyolult lenne elmagyarázni hogy is működik de a lényeg az hogy a pénz uralja a világot és a zsidóknak ebben hatalmas a szerepük,+háborúk a közel keleten történelem hamisítás és a média agymosása.Nem állítom h csak zsidók de szép részük az.a holokauszt sem úgy volt ahogy tanítják.
2012. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most Te is a zsidók ellen vagy? :O Én egy embernek sem kívánom, hogy olyat tegyenek vele, mint velük tették...
2012. máj. 5. 21:49
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
van zsidó ismerősöm dolgozik becsülettel nyögi a hiteleket DE! észre veszi hogy valami nincs rendben a világgal.Az tény hogy zsidók uralnak vezető pozíciókat.Vegyük az Iraki háborút pénz miatt volt az egész mészárlás mind2 oldalon.Nem minden zsidó rossz ember ez hülyeség.A holokausztól annyit hogy szándékosan olya durva amilyen
2012. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

talán németül kellene feltenned a kérdést

amúgy én láttam ilyen olyan műsorokat pl német katonát kérdezik: "és nem sajnáltad te azt a szerencsétlen embert?"

"nem, mert tudtam, hogy ez a dolgom, és ezzel jót teszek a világnak.." érdekes és nagyon durva is egyben, nekem úgy tűnt az egész mintha Hitler teljesen elhitette volna a németekkel, hogy nekik ezt meg kell tenniük a jobb világ érdekében

2012. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%

Pontosan az olyan véleményekért nem szeretik,amit az első írt.

A németek nem látják helyesnek,amit Hitler tett,legfeljebb néhány neonáci. Ott is vannak,akik nem szeretik a zsidókat,mert elhisznek minden hülyeséget róluk.

2012. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
SOK holokausztal kapcsolatos történet csak kitaláció szándékosan pénzügyi ilyen olyan érdekek miatt.A történelem hazugság hidd el mindig a győztesek írják és mindig úgy hogy nekik jó legyen.Ez mindig így volt kommunizmus idején is és most is hiába hiszed hogy nem.
2012. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Kedves 62%-os!


BTK. 269/C. §: "Aki nagy nyilvánosság előtt a holokauszt áldozatának méltóságát azáltal sérti, hogy a holokauszt tényét tagadja, kétségbe vonja vagy jelentéktelen színben tünteti fel, bűntettet követ el, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.""

2012. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak ilyen zsidóellenes emberek, megy itt a duma, hogy így történelem hamisítás, meg úgy agymosás... Én személy szerint úgy gondolom, nem kell ebben a kérdésben állást foglalnom ahhoz, hogy teljes életet élhessek. Magyarul nyugodt szívvel leszarom a dolgot :)
2012. máj. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

A háboru alatt nácik uralták ugyanugy a gazdaságot. viszont nrm hinnám hogy az a 6 millió zsidó asszony gyerek és öreg uralta a világgazdaságot akiket a koncentrációs táborokban elégettek...


Az erős férfiak a fronton halltak meg az a kevés aki táborokba került pedig munka közben...

2013. jan. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!