Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mik a szlovákiai magyarok...

Nemmásikat kérdése:

Mik a szlovákiai magyarok jogsérelmei?

Figyelt kérdés
Mik azok a dolgok amikre hivatkoznak oly sokan jogfosztottság címen?

2017. szept. 3. 21:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%
Régi a kérdés, de azért megtoldom egy újdonsággal. Szlovákiában indoklás nélkül elutasítják a bankok a hitelkérelmeket, ha magyar állampolgár nyújtja be. Ez a nyelvtörvény bevezetése után terjedt el. A szlovákiai OTP-ben kerek perec meg is mondták, hogy központilag kaptak szóbeli utasítást erre a gyalázatra, hogy magyar állampolgár nem kaphat hitelt. A VUB és a többi is elutasít, csak nem mondják meg előre. Ezzel akarják ellehetetleníteni azokat a Szlovákiában élő magyarokat, akik felvették a magyar állampolgárságot. Ez teljesen EU jog ellenes és hiába a sok panasz , senki nem tesz semmit!
2017. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy sima házfelújítást vagy használt autó vásárlást sem tudunk megcsinálni, mióta elterjedt ez a gyakorlat.
2017. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
18%
Fura most vettem fel 35000 euro lakáshitelt és magyar állampolgár vagyok. Semmi gond nem volt.
2017. okt. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
csak vedd fel a magyar állampolgárságot és vállald mindenki előtt. egy cent hitelt se fogsz kapni.
2017. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
a felmenőim forognak a sírjukban... a második világháború óta nem volt ilyen nyílt az idegengyűlölet. rossz időket idéz ez a gyakorlat. most nem akasztanak ránk mindenféle csillagot, csak simán ellehetetlenítenek.
2017. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
91%
csak hogy tisztán lásson minden olvasó: 45 éves vagyok, programozóként dolgozom 20éve és 2500euró az átlag fizetésem. eddig minden hitelt visszafizettem és soha nem késtem a részletekkel. mióta magyar állampolgár is vagyok, minden bank elutasítja a hitelkérelmemet. ahogy írtam, a szlovák OTP-ben meg is mondta az úr, hogy utasításba kapták a magyarok elutasítását.
2017. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!