Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Pár év és a két Korea egyesül?

Pár év és a két Korea egyesül?

Figyelt kérdés
Kim dzsong un túlfeszíti a határokat, ez előbb utóbb a bukásához vezethet

2017. szept. 4. 12:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én is azt mondom, hogy nem fognak egyesülni, esetlek Észak-Koreának más lesz a neve, Dél-Korea, meg csak simán Korea lesz. Akkora nagy a különbség köztük, hogy a déliek nem tudnának mit kezdeni az északiakkal.
2017. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 szántóvető ***** válasza:

sosem fog egyesülni hisz a határ nemcsak az országokat választja el egymástól hanem a dicső kommunizmust a posvány kapitalizmustól is.jobb ez így hogy már megvan a régóta kialakult határvonal.

Kim elvtársunk pontosan tudja hogy meddig mehet el,plusz egy háború nagyon komoly következményekkel járna.amikor már minden veszni látszana akkor útjára indítanák az arzenált és az ég megtelne rakétákkal..

2017. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem vagyok benne biztos, hogy például Dél- Korea olyan nagyon vágyna erre. Alighanem bőven beérnék egy kevésbé harcias, könnyebben kezelhető diktátorral Észak- Korea élén.
2017. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!