Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A BBC miért nem közvetítette...

A BBC miért nem közvetítette a manchesteri terrortámadás emlékkoncertjét? A liberális nyugat elfogult a migránsokkal?

Figyelt kérdés

A brit közszolgálati adó nem adta a manchesteri terrortámadás utáni első emlékkoncertet, helyette egy komolyzenei fesztiválról sugároztak.


A májusi, 22 halálos áldozattal járó terrortámadás óta először nyitott ki a Manchester Arena, ahol egy adománykoncertet rendeztek meg. A We Are Manchester nevű előadást azzal a céllal tartották, hogy a befolyt bevételből támogassák a túlélők gyógyulását. Bár a szervezők egy nagyszabású show-t szerveztek, neves fellépőkkel, a brit közszolgálati adó, a BBC úgy döntött, hogy nem sugározza a koncertet.miért?


Gyakran esik bírálat alá, ami egyben egy konteo a nyugati liberális világ felé, hogy részrehajló a migránsok felé. Valamilyen bizarr ok miatt be akarják európába erőszakolni a muszlimokat és amikor kiderül, hogy nem is alaptalan ez az elképzelés csodálkozok. miért?



2017. szept. 10. 14:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

[link]


Sem a BBC hirek sem a BBC music nem közvetítette. Egyik ausztrál csatorna állítólag leadta, de azt nem adják angliába. Szégyen ! :(

Pedog ott demokrácia van

2017. nov. 21. 20:41
 12/20 anonim ***** válasza:
94%

Akkor meg kell kérdeznem.

A demokrácia neked mit jelent?

2018. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Én néztem akkor a BBC-t és közvetítve volt. Előtte végig ettől zengett a sajtó. Tegnap meg szintén a BBC-n mutatott képeket a németországi ügyről.
2018. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Aztán az áldozatok hozzátartozóin baromira sokat segít egy koncert ahol parazita élősködő drogos zenészek vinnyognak. aztán mindenki szépen haza mehet és most már szépen ne is beszéljenek a múlt eme szerencsétlen pillanatáról...
2018. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%
888.hu . Te ezt komolyan gondolod ? Az szintén nem független sajtó azt tudod ugye ? Én nem vagyok migránspárti sem libsi de azért ne a fideszes médiára támaszkodjál csak. Igen van migrációs baj európában. De a fideszes média ezt túl tolja nagyon tehát Malmöben nem folyik patakokban a svédek vére . Berlinben nincsenek 3 méteres hulla hegyek akiket a migránsok öltek meg. A fideszes média ezeket túl harsogja miközben a magyar bajokat elhalgatják tehát kíváncsi vagyok arra hogy Borsodba meg Szabolcsba a cigók hány késelést követnek el meg rablást és ebből mennyit hoz le az M1,Tv2 Echo Tv, 888.hu stb.. . Mert szerintem egyet sem
2019. jan. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Saját szememmel láttam azt az élő közvetítést ami szerinted nem történt meg. Te mégis milyen BBC-t néztél, ha nem láttad? Vizsgáltasd meg a szemedet is a biztonság kedvéért.
2019. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
79%

Miért emeled ki folyton a hazug kérdésed? Párszor már megcáfolták már a hamis állítást tartalmazó kérdésed. Onnantól kezdve, hogy annak ellenére ismételten felteszed, még információ hiányosságából adódó tévedésre sem hivatkozhatsz tehát a jóhiszeműség ki van zárva. Így tudatos hazugságról beszélhetünk.


De legalább megkapod érte a pénzed?

2019. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Fsms ***** válasza:

#6 igaza van.

Kérdező: az ilyen átmosott agyú fideszek teszik tönkre az országot. Nyugodtan utálj engem is én is csak libsi vagyok. Egyébként szólj a gazdádnak a pártközpontból, hogy ezt benézték.

A következő BBC csatornák közvetítették.

BBC one

BBC radio

BBC radio Manchester

BBC world service

2021. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 Nem nézték be. Tudatosan hazudoznak gyűlöletkeltenek, akár van alapja, akár nincs. Hol azt hazudják, hogy nem közvetítette a BBC a manchesteri terrortámadás emlékkoncertjét, hol azt, hogy Karácsonyék nem tették ki a nemzeti lobogót Budapesten március 15.-én... hol ezer mást. De ezeknek a álkeresztény hazaáruló maffiózó tolvajoknak bár ez lenne a legnagyobb bűnük!
2021. márc. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Fsms ***** válasza:
19# jogos.
2021. márc. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!