Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A rohingyákkal miért olyan...

A rohingyákkal miért olyan ellenségesek mindenhol?

Figyelt kérdés

Most India jelentette be, hogy negyvenezer rohingya menekültet akar deportálni.

[link]


Még a muszlim testvérnépek, Banglades, Pakisztán sem akarja befogadni a rohingyákat és a nyugati liberális befogadó országok (pl. Kanada, Németország, Svédország) is elzárkóznak.



2017. szept. 18. 22:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Már a háború előtt zsidóellenes törvényeket vezettek be Magyarországon, aztán jött a gettósítás majd a deportálás. "


Forrás a megszállás előtti deportálásról?


"Úgy látszik, a magyarok valóban a hunok leszármazottai; nélkülük így sose boldogultunk volna."


Német nyelvű forrás?


"Szóval nagy mértékben a magyar hatóság és magyarok felelősek sok százezer magyar zsidó haláláért. "


Igen a nyilas kormányzat felelős volt, de Szálasi kormánya egy bábkormány volt ezt se felejtsd el.


"Talán az USA-t kérdezd. Már a sokadik muszlim országot rohanta le vagy támogat ott ellenzéknek nevezett terrorszervezeteket. Mielőtt az USA megjelent volna a Közel-Keleten hol volt ott háború?"


Pl Mohamed dzsihádja, Közép Ázsia lerohanása, oszmán háborúk ekkor még az USA fasorba se volt:

[link]

2017. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"nem lett volna hatalmi erő egymillió ember megjelölésére, összefogására és deportálására."


A németek egymillió zsidót deportáltak magyarországról?

2017. szept. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem azt mondtam hogy előtte is deportáltak hanem hogy már a háború előtt is bevezettek zsidóellenes törvényeket.



"Német nyelvű forrás? "


Tessék. Eléggé szánalmas hogy a németekre akarod fogni az egészet:


[link]



"Igen a nyilas kormányzat felelős volt, de Szálasi kormánya egy bábkormány volt ezt se felejtsd el."


És? Bábkormány vagy sem, de magyarok voltak. Magyar hatóság, és magyar emberek felelősek nagymértékben több százezer magyar zsidó haláláért.



"Pl Mohamed dzsihádja, Közép Ázsia lerohanása, oszmán háborúk ekkor még az USA fasorba se volt: "


És ez most hogy jön ide? :) Az a gond hogy voltak muszlim államok akik hódítottak? Az megvan hogy a kárpát-medence foglalt volt mikor a magyarok ideértek? Aztán

ugye jöttek a kalandozások és a magyar királyság is indított hódító háborúkat.


Amúgy meg a dzsihád nem mások megtérítésére irányul, nem szentháborút jelent mint ahogy az iszlámgyűlölők állítják. Az erőszakos vallásterjesztést tiltja az iszlám és senkire nem kényszerítették rá az iszlámot.

2017. szept. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ami zsidósággal történt szomorú és sźörnyű.

Pont.

70éve történt,ráadásul azóta is a leginkább felhozott intő példa ami akkor történt. Ha tehát történelmi párhuzamot vonok az akkori és a mostani események között akkor látszik,hogy most az iszlám az a totalitárius eszme ami veszélyt jelent.

Nincs még egy ilyen problémás társaság jelenleg mint a muszlimok.

Ők nem agyalnak azon,hogy ki zsidó,keresztény vagy fullsemleges. A kölcsönös élni és élni hagyni elve náluk nem működik. Nemis értik mi az. Valami istentelen pogány dolog a szemükben

2017. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
15%

"Nincs még egy ilyen problémás társaság jelenleg mint a muszlimok.

Ők nem agyalnak azon,hogy ki zsidó,keresztény vagy fullsemleges. A kölcsönös élni és élni hagyni elve náluk nem működik. Nemis értik mi az. Valami istentelen pogány dolog a szemükben"



Ez egyáltalán nem igaz a muszlimokra. Ha nem tűnt volna fel, amit itt most leírtál, egy az egyben a nácik állították a zsidókról. Ők a zsidókat hibáztatták mindenért, hazugságokat terjesztetek a zsidó vallásról és általában a zsidó embereket úgy állították be mint a társadalom ellensége. Most ugyanez történik csak zsidók helyet a muszlimokat és az iszlám vallást támadják. Remélhetőleg nem az lesz a vége mint 70 éve, bár ahogy elnézem sajnos ez is benne van. 25 éve Srebrenicában 8 ezer muszlimot zártak táborukba és gyilkoltak meg.


Nagyon kimoshatták amúgy az agyad. Az ISIS nevű terrorszerveztnek semmi köze az iszlámhoz. Az áldozataik 99 %-a muszlim. Jelenleg muszlim államok próbálják felszámolni. Muszlimoknak ártanak a legtöbbet te pedig velük azonosítasz 1,8 milliárd muszlimot.


Valójában a legtöbb muszlim országban keresztények és zsidók békében élnek együtt muszlimokkal. Senki nem bántja őket.

2017. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
el lehet gondolkozni hogy milyen nép az amelyre még a buddhista szerzetesek is lőnek
2017. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
39%

Én nem vagyok agymosott. Ha valaki,hát én biztosan nem.

Az iszlám egy dogmatikus,szektás politikai ideológia.

Nem nevezném vallásnak. Vallási külsőségekbe csomagolt joggyakorlat ami nem tartalmaz hitbéli kérdéseket.

Elvégre írva vagyon! Ha a próféta azt mondta akkor az úgyis van.

Értem én míért akarják a világ vezetői idehozni őket a nyakunkra. Úgy képzelik hogy az újabb itt felnövő generációk elhagyják az iszlámot és szépen beállnak dolgozni meg a megfelelő helyre szavazni.

Bárki mással ez működik is,de velük nem fog az egész biztos.

A nácizmus a maga idejében nagyon modern meg progresszív valami volt. Épült az autópálya lett zárcsökkentés is,a népek örültek neki,ki a fra@ncot érdekelte hogy valami népcsoportot a politikusok kinyírnak?

Nem kell több ideológia ami eldönti helyettem,hogy nekem mi a jó. Aztán amikor nem akarom ők közlik,hogy mi azt jobban tudjuk nálad és ezért ha beledöglesz is jobbá tesszük az életedet.

Semmi kedvem úgy járni mint a zsidók.

Én nem akarom a muszlimokat megváltoztatni. Ugyan jobb lenne nekik is,de nem. Csináljanak azt amit akarnak ott lent jómessze innen ópiumot,kecskeszexet,körülmetélést vagy amit akarnak bánomisén

2017. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
35%

Jobban kimosták az agyad mint elsőre gondoltam. Még hogy az iszlám nem tartalmaz hétbéli kérdéséket. Fogalmad sincs az iszlámról.


Az iszlám szerint Mohamed próféta Isten küldötte. Egyébként meg a keresztények sem kérdőjelezik meg Jézust, a zsidók meg Mózest.


Nyugat Európa leginkább segíteni akar háborús menekülteken. Tudom hogy a hozzád hasonló szélsőjobbos ezt nem képes felfogni. Te magad követed a náci ideológiát ha nem tűnt volna fel. Te akarod megmondani ki hova menjen vagy hova ne, és hogy ki milyen vallást kövessen.

2017. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!