Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Minden nap olvasom a cikkeket,...

Minden nap olvasom a cikkeket, és most is azt olvastam, hogy Észak Korea szerint Amerika hadat üzent neki. Meg ezek a rakétás ügyek is nekem gyanúsak. Most akkor lesz valami, vagy nem? Nagyon sz@r lett ez a világ.

Figyelt kérdés
2017. szept. 25. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Üzengetnek már évek óta, ennyi a helyzet éppen. Obama idején is ez volt csak akkor diplomáciailag "halkabb" volt a dolog nem pedig Twitteren üzent Trump golfozás közben a birtokáról ha Kim beszólt neki.
2017. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez jóó.😂
2017. szept. 25. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem lesz semmi.

Ha meg lesz is annak is vége lesz kb 1 órán belül ami után Észak Korea megszűnik létezni.

A valódi krízis Észak Korea újjáépítése és világba való betagozódás lenne, nem egy szánalmasan gyenge és elavult ország vicc kategóriába menő fenyegetőzései.

2017. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én épp nemrég láttam egy videót, ahol a "brit" tudós épp azt fejtegette, hogy ilyen kevés háború és fegyveres konfliktus még sose volt a földön mint ami most van (modernkor).

A különbség csak annyi, hogy most tolják az arcodba mi történik de azért messze nem olyan vészes a helyzet, főleg nem innen Európából nézve.

2017. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
49%
Érdekes módon éppen akkorra eszkalálódott a helyzet annyira, hogy már-már háború fenyeget, amikor az Iszlám Állam gyakorlatilag eltűnt. Persze nyilván az égvilágon semmi összefüggés nincs. Csak furcsa. Mondjuk az IÁ is az után indult el hódítani, hogy az Al-Kaida eltűnt. Micsoda véletlenek!
2017. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nagyon sz@r lett ez a világ."


Azért azt kifejthetnéd, hogy mihez képest. Hidegháborúra vágysz vagy maffia-háborúra?

2017. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hivatalosan béket nem is kötöttek. Fegyverszünet van érvényben már évtizedek óta
2017. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!