Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Megérkeztek az oldalra a...

Megérkeztek az oldalra a szélsőbaloldaliak is?

Figyelt kérdés
munkáspártiak vagytok?
2010. máj. 28. 17:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Tiszta röhej ami itt megy.Sok kis hüje azt hiszi,ő a kemény ha azt írja,hogy harcolna a demokratikus Dél Korea ellen,a komcsi Észak mellett,közben meg lefogadom minden nap itt irogassák,hogy mocskos komcsik.Szánalom a köbön.
2010. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

egyiknak szélsőjobbosok, másik nap szélsőbalosok.


nekik mindegy, csak valakit utálni kelljen.

kis 13 évesek...

2010. máj. 28. 18:06
 3/21 anonim ***** válasza:
54%
Ezért lenne jó,ha mindenkinek lenne valami neve,ami minden hozzászólásnál ott lenne,így az ilyenek akik napról-napra változtatják a politikai nézeteiket,nem tudnák letagadni,hogy ők voltak,mert hidd el holnapra már senki sem lesz komcsi párti:)
2010. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%

"demokratikus Dél Korea ellen,a komcsi Észak mellett,közben meg lefogadom minden nap itt irogassák,hogy mocskos komcsik.Szánalom a köbön."



irogassák mi?


te szánalom mszp-s cionista

2010. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%

"Ezért lenne jó,ha mindenkinek lenne valami neve"


így van így legalább ki lehetne szűrni ki itt az áruló mszp párti

2010. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%

"te szánalom mszp-s cionista"


Na mi van?Örülök,hogy te jobban tudod az én politikai beállítottságomat,mint saját magam...........:)

2010. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%

"Na mi van?Örülök,hogy te jobban tudod az én politikai beállítottságomat,mint saját magam......:)"



mszp s vagy kár tagadni


volt is egy ilyen kérdés

hol vannak az mszp sek? vagy vannak itt mszp sek?


valami ilyesmi volt


és ott vonaglottak a korcs szocik

2010. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%

"Na mi van?Örülök,hogy te jobban tudod az én politikai beállítottságomat,mint saját magam......:)"



most letagadja az mszp-s kutya? :)

2010. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%

33-mat hamar lepontozták



látszik az álszent turbó demokrata szöveg nem "menő"

2010. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Csak úgy megsúgom nektek,hogy nem vagyok Mszp-s.Egy jobboldali pártra szavaztam,de hát az én szavam mit ér?Ti biztos jobban tudjátok.....:)Amúgy meg attól,hogy jobboldali vagyok még nem nézem ellenségnek más pártok szavazóit.Na ez a nagy külömbség köztünk,míg ti más magyarokra ellenségként tekintetek,addig én csak ellenfélként tekintek rájuk,de affelől vannak kétségeim,hogy tudjátok-e a két fogalom közti különbségeket.
2010. máj. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!