Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Egyesült Államokban honnan...

Az Egyesült Államokban honnan tudják mikor léptél ki, hiszen nincs a határon ellenőrzés amikor elhagyod az országot?

Figyelt kérdés
Voltam többször az Egyesült Államokban a helyszínre hagytam szárazföldi vagy légi úton senki nem pecsételt és nem ellenőrizte hogy meddig tartózkodtam ott.Főleg a szárazföldi átkelés érdekes Mexikó felé, ott meg sem kell állni és pecsétet sem ad az Amerikai határőr, csak a Mexikói ad egy belépő pecsétet, de nem hiszem hogy együttműködne a két ország számítógépe(a mostani politikai helyzetben különösen nem) D:)

2017. okt. 18. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
egyik mod exit datara hogy visszanezik a flight logot...visszanezik hogy milyen jaraton mikor hagytad el az Allamokat.abbol konnyu kimatekozni hogy volt e overstay vagy barmi.ezert ha van valaki aki kint illegalis annak nem erdemes nagyon ezzel szorakozni..van esely lebukasra.
2017. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

régebben le kellett adni egy I-94es lapocskát a határon és azt leregisztrálták az illetékes követségnek.


Én egyszer átugrottam Kanadába és ott nem adtam le a határon itthon meg qrva nagy balhé volt belőle, Majdnem nem adtak diákvízumot.

2017. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
már régen nem pecsételnek és i94-est sem kell leadni. a kilépésnél az útleveledet lehúzzák még a security előtt, így benne van a rendszerben mikor és hol léptél ki.
2017. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A légi úton oké érthető,de mexikó felé kiléptem, és ott csak a mexikói pecsételt, az amcsi meg sem állította a kisbuszt, s rá 3 nap múlva visszatértem és ismét 90 napot adtak,( ezt már 2x eljátszottam) és mindíg 90 napot adtak, az egyik ismerősöm 7 évig volt illegálisan és mégis kapott zöldkártyát...sokminden érthetetlen a rendszerükben.
2017. okt. 19. 03:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem élek kint, ismerősöm él kint, de félévre ő 2014-ben hazajött (rákos lett a testvére), akkor azt mondta, hogy a kanadai határon nem nézték a vizumát, stb-t. (Viszont mikor kiderült, hogy magyar félreállították és az egész autót átvizsgáltatták drogkereső kutyával, mivel elég rossz hírnevünk lett a sok náci elől menekültjeink miatt).

Azóta nem tudom változott-e a helyzet, de nem érdemes játszani ezzel a határátlépéses trükkel. Már az is feltűnő lehet, ha túl sokszor mész ki-be az országba.

2017. okt. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, majd beszerzem a vízumot lassan...
2017. okt. 19. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!