Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Fordítsuk meg a kérdést! A...

Fordítsuk meg a kérdést! A konteó-tagadók milyen bizonyítékot fogadnának el hogy elismerjék hogy az Illumináti, a szabadkőművesek, a Bilderberg csoport és a háttérhatalom valóban léteztek/léteznek?

Figyelt kérdés
Nagyon egyszerű lesöpörni a kérdést a felkínált "bizonyítékokkal", de ha elmondanátok, hogy milyen bizonyítási eljárással értenétek egyet, akkor előbbre lehetne jutni ebben a vitában...

2017. okt. 21. 22:14
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
13%
Mióta Drábik felnyitotta a szememet, más szemmel látom és sokkal jobban értem a Világ történéseit. Átérzem, milyen kutya nehéz Trump-nak politizálni egy fejlövés árnyékában és hasonlóan Viktornak kezet csókolnia ... Már találkoztam egy katonájukkal személyesen. Egyébként az összes kérdést és a vitát is eldönti, hogy Gyuri bácsi egy ugyanolyan külsősként, mint én lennék, szabadon ki-be mászkál a brüsszeli vezetőkhöz, én ezt nem tehetném meg. Számomra világos, hogy a kiválasztott nép gyermekei itt is a saját - meggyőződésem, hogy rosszul - felfogott érdekeik szerint válaszolnak és nyomják az ikonokat. Sokkal tisztább lenne a válaszok megítélhetősége, ha nem rejtőzködve, hanem felvállalva közösségüket, nyilatkoznának. Ugyanakkor szeretném leszögezni, hogy a közösségük egyes tagjait tisztelem és szeretem. A közösségük némely tagjával szerzett közeli tapasztalataim azonban megerősítettek abban, hogy óvatos legyek.
2019. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Talán ez segít.Mindenkinek ajánlom, nem haszontalan "továbbképzés"-nek számít, mivel nem tanítják,nem beszélhet róla a fősodratú média.


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=pAzCrq0YShs&t=775s

2020. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!