Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Létezik tényleg háttérhatalom...

Létezik tényleg háttérhatalom vagy illuminati?

Figyelt kérdés

Na most az lenne a kérdésem hogy nagyon sok reklám vagy filmben szimbólumokat lehet látni de miért Mindenki azt mondja hogy ez biztos hogy az Illuminati vagy háttérhatalom műve és hogy ha ők csinálják miért és mivel tudnának ezzel befolyásolni minket?

Mi a célja annak hogy telerakják a reklámokat szimbólumokkal?

és ott vannak a zenészek katy perry stb.

Honnét veszik hogy ők is az illuminati hirdetői mi van hogy ha csupán csak Ebből csinálnak pénzt?

Ezekkel a szimbólumokkal mégis hogy tudnának befolyásolni az emberiséget?


Nem mondtam hogy nincsen Illuminati vagy nem hiszek benne de szerintem sokan már bele mesélik a dolgokat sok mindenben..

Valaki ezt nekem el tudná magyarázni akkor tisztán érthetően hogy a tévében a médiában a szimbólumok esetleg hogy ha ezek illuminati szimbólumok Akkor miért szerepelnek minden hol ha olyan titkos társaság lenne és hogy tudnának befolyásolni minket ezekkel a jelekkel? Mert semmit nem tudnak csinalni hogy csak egy mindent látó szem megjelenik...

Èn is minden nap rakhatok egy napot valahova ès ez még nem jelenti hogy ez befolyásol minket...



2017. nov. 4. 07:33
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Az emberi tudatot nagyon sokféleképpen lehet befolyásolni. Azok akik értenek hozzá, nagyon kifejlett technológiákkal rendelkeznek etéren. A Katy Perry egyik klipjéről itt láthatsz egy elemzést. Szerintem érdekes: https://www.youtube.com/watch?v=ZQ0stYqBsZI
2017. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Hogy mi a célja az ilyen szimbólumok mutatásának, azt nem tudom, de emlékszem olvastam régen arról, hogy a 70-80-90-es években bevett szokás volt, hogy a mozifilm tekercsekbe a képkockák közé bevágtak egy-egy képkockát, ami valamilyen fogyasztási cikket ábrázolt, mondjuk egy hamburgert, vagy egy pohár kólát, stb. Ezekre a bevágott képkockákra senki sem emlékszik, mivel nagyon rövid ideig volt látható, viszont az agyunkra mégis hatással vannak. Ezt tudományosan bizonyították is azóta. Ezt csak azért írtam le, mert az is a tudat manipulálás egyik eszköze.
2017. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ezzel egyetértek de jel szimbólumokkal mihez tudsz kezdeni vagy én? semmihezsem.. és mi van hogy ha ezeket a szimbólumokat Mi Csak félre értjük?
2017. nov. 4. 11:33
 4/8 A kérdező kommentje:
Kinek adták volna el a lelket ki az az egy ember?
2017. nov. 4. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Nem létezik. kamu. Mese habbal. Pontosan olyan, mint a középkori emberek rettegése a boszorkányoktól. És aki komolyan azt gondolja, hogy Katy Perry vagy Madonna egy kézmozdulata vagy kacsintása tömegek tudatát befolyásolja, az higgyen inkább a Húsvéti Nyusziban.
2017. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Hát, ezt nem itt fogod megtudni. Én összeolvastam mindenfélét ebben a témában, de nem lettem meggyőzve, most is úgy gondolom, hogy nincs. Viszont sokan, egész jól megélnek ebből...
2017. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Én inkább valószínűbbnek tartom azt, hogy létezik egy ilyen háttérből irányító szervezet, mint azt hogy nincs. A világban történő események is egyre inkább arra felé mutatnak. Menekültáradatok amik mintha egy gombnyomásra indultak volna és minden jel arra utal, hogy nem véletlen eseményekről van szó hanem mesterségesen kreált helyzetekről amik ide vezettek.. Nyitott szemmel kéne járni, persze ez nem könnyű a sok éves agymosás után amiben az iskolában részesülünk.:) Sokszor úgy érzem, hogy az embernek még az a maradék kis esze is elmegy mire kikerül az iskola padból.. És tátott szájjal örül a rezsisökkenésnek és veszi fel a hiteleket agyatlanul alapvető pénzügyi fogalmak ismerete nélkül. Azt hiszem a 21. századi "normális" ember sokkal közelebb áll egy beprogramozott, önálló gondolkodásra képtelen robothoz mintsem egy töprengő, értelmes emberi lényhez. Persze kivételek vannak csak egyre kevesebb..
2017. nov. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Sztárok is szűrőkön mennek keresztül.Mit gondolsz Michael Murray miért kapott csak 4 évet amikor megölte Michael Jackson-t? Túladagolás na persze.... és ő is Szabadkőműves nyilván ez sem volt utolsó szempont az ítélethirdetéskor.Vagy John Lennon véletlenül halt volna meg? Emlithetném akár a Kennedy-testvéreket is...
2018. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!