Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi jobb a Jobbiknál? A Legjobbik!

Mi jobb a Jobbiknál? A Legjobbik!

Figyelt kérdés

[link]


Véletlenül sem sértésnek vagy provokációnak szántam a kérdést, csupán a hétvége amolyan vicces lezárásának. Valamint kíváncsi vagyok, hogy az ehhez hasonló események befolyásolják-e a demokráciáról alkotott - sokszor idealista - elképzelésünket, vagy éppen megerősítik azt.


2010. máj. 30. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Viccpárt. Egyik párt sem vette őket komolyan. Nem volt tavalyi választáson ugrásszerű eredményük, mint a Jobbiknak. A Jobbik ellen óriási lejáratókampányba kezdett a fősodratú média, az embernek, ha nem nézett utána magától, esélye sem volt jót hallani a Jobbik felől. Ennek tekintetében kimagaslóan szép eredmény a 17 százalék. Az, hogy az izlandi viccpártnak 34%-ot sikerült elérnie, részben annak is köszönhető, hogy a média nem tüntette fel őket rossz színben, mert úgy vélték, hogy erre egyszerűen nincs szükség. Aztán most koppantak.
2010. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem intézményi szempontból és nagyon elvi szinten valamelyest erősíti a demokráciát, viszont valahol elég nagy görbe tükröt is állít az ottani pártok elé. Ha ez volt a szavazók célja, arra jó, csak nem szabad elfelejteni, hogy a demokráciák nagy részében bizony a megválasztottak utána elég jelentős ügyekben döntenek. Jó vicc, meg tényleg jó görbe tükör, csak kérdés, hogy képes-e megfelelő politikai szerepet vállalni ez a párt.
2010. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

"A Jobbik ellen óriási lejáratókampányba kezdett a fősodratú média"


az izlandi viccpárt nem akarta földig rombolni a fősodrású média székházait...

2010. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Jobbik sem akarja, azt nem gondolták komolyan. látom tájékozott vagy te is, menj vissza RTLt nézni
2010. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

"Jobbik sem akarja, azt nem gondolták komolyan."


akkor miért mondta Vona véres szemekkel ordibálva?

2010. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

xd


Hát ez nagyon lol

2010. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom ez az izlandi párt azért nem hozott létre egy Izlandi Gárdát, és nem hangoztatta egyfolytában, hogy ők az igazi izlandiak mindenki más meg eszkimó.....
2010. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

"akkor miért mondta Vona véres szemekkel ordibálva?"


nah mutasd nekem azokat a véres szemeket.

nekem az ugrik be ahol vona majd elröhögi magát amikor ezt mondja. jah és a közönség is.


de neked beszélhet az ember, belőled csak a gyűlölet beszél:) szar életed lehet 44-eske:)

2010. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

" Gondolom ez az izlandi párt azért nem hozott létre egy Izlandi Gárdát, és nem hangoztatta egyfolytában, hogy ők az igazi izlandiak mindenki más meg eszkimó....."

EZ HATALMAS!!!:D

2010. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

" Gondolom ez az izlandi párt azért nem hozott létre egy Izlandi Gárdát, és nem hangoztatta egyfolytában, hogy ők az igazi izlandiak mindenki más meg eszkimó....."


Ez szó szerint igaz

2010. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!