Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU parlamentben szavazók...

Az EU parlamentben szavazók általában "mának élő", gyermektelen emberek szavaznak?

Figyelt kérdés

[link]


Pénteken erről vitatkoztunk a kollégákkal, az EU megítélése vegyes, végül is egy jó multinacionális cégnél dolgozunk,olyan vállalati kultúrával amit egy magyar privát vállalat vagy akár állami sohasem fog tudni megteremteni.


Viszont, a migrációs kérdésben nagy volt az egyetértés.

Az EU parlament tele van olyan emberekkel,szavazati joggal rendelkezőkkel, akiknek nincsenek gyerekei és nem érdekli,hogy mi lesz 30 év múlva, mert akkor ők arra már rég meghalnak.Mondhatni, a mának élnek.

Ahogy gyakran halljuk a környezetbarát emberektől, nem mindegy mit hagyunk az utódokra.Ez a kifejezés a "migrációs" szövegkörnyezetben is megállja a helyét.



Én 3 hónapot töltöttem kiküldetésen Franciaországban, előtte még sohasem jártam ott.Bizony nem az a "szép irodalmi" értelemben festői ország, mint amilyennek először hittem.Én normális környéken laktam, de amikor a belvárosban jártam baromi sok volt az idegen,rosszul is éreztem magam.A metrón a Magyarországon már "rögzült" szokásaimhoz híven, ha felszálltak "olyanok", közelebb húztam a notebooktáskámat, leszállásuk után pedig ellenőriztem, megvan a telefonom.



2017. nov. 19. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

[link]


Nézd meg melyiknek hány gyereke van, nem titkos.


Egyéb hülye kérdés?

2017. nov. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Mert te hülye paranoiás vagy, nekünk még nem kell rettegniük, ugye?
2017. nov. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

"Az EU parlament tele van olyan emberekkel,szavazati joggal rendelkezőkkel, akiknek nincsenek gyerekei és nem érdekli,hogy mi lesz 30 év múlva, mert akkor ők arra már rég meghalnak.Mondhatni, a mának élnek. "


Mondjuk érdekelne, hogy milyen eredményt kaptál amikor megvizsgáltad a 750 képviselőt. Pártok megoszlását is tudnád prezentálni?


Amúgy szeretném jelezni, hogy a cikkben említett személyek közül csak Dömötör Csabáról nem találtam információt, hogy lennének gyerekei.

2017. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy az Európai Parlament tagjait mi választjuk.

És ja tele van olyan "gyermektelen" emberekkel mint pl Szanyi Tibor vagy Morvai Krisztina :)

(irónia)

2017. nov. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Az Dr. Morvai Krisztina.
2017. nov. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

".... amikor a belvárosban jártam baromi sok volt az idegen,rosszul is éreztem magam" És ismerössel hánnyal találkoztál ilyenkor? Nem gondolod, hogy ott te voltál az idegen?

"A metrón a Magyarországon már "rögzült" szokásaimhoz híven, ha felszálltak "olyanok", közelebb húztam a notebooktáskámat, leszállásuk után pedig ellenőriztem, megvan a telefonom" Tehát már Magyarországon rögzült beléd az ismeretlenektöl valo (beteges?) félelmed. Egy kicsit kifejtenéd, hogy miért, mikor, hogyan alakult ez ki? Valamint megfigyeléseid szerint a "francia formájuak" mind ugy néztek ki mint akik éppen összesz-rták magukat az "olyanoktol"?

2017. nov. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, sok hülyével ellentétben én veled értek egyet. Csak, hogy ne légy annyira egyedül.
2017. nov. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is láttam a videót, amin a Marseillest énekelték az utcai muzulmán imádkozás közben.


A franciákat sem kell félteni, szerencsére.

2017. nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!