Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi történik a világban, hogy...

Mi történik a világban, hogy egyre több helyen ilyen emberek kerülnek/maradnak vezető pozicióban, mint Donald Trump, vagy épp Orbán Viktor?

Figyelt kérdés
Miért lettek ennyire népszerűek az elmúlt években az ilyen diktátor hajlamú személyek? Mi történt a világgal? Demagóg jobboldali válaszokra nem vagyok kiváncsi, hanem észérvekre.

2017. nov. 19. 13:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
75%

#9


Kiváló kérdés. Például szerintem az ellenzéki plakátok rongálása (a második videón rendőri asszisztálással!!!!!) nem egy túl demokratikus hajlamú dolog a Fidesz részéről.


https://www.youtube.com/watch?v=QyeJuuSjECU


https://www.youtube.com/watch?v=43fi4Xaql8E

2017. nov. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
37%

"Trump kampánya radikális volt, az a bevándorlás kérdése. Amerikában tényleg rengetegen szöknek át a határon illegálisan, ez nem volt titok, csak Trump hozta szóba."


Nem is az, hogy nem volt titok, de Obama gyakorlatilag vonzóvá tette az illegális bevándorlást azzal, hogy pl a gyerekeinek ugyan úgy járt az oktatás és az egészségügy, mint legalábbis egy állampolgárnak.

Ők ezt emberségnek hívták. Mások meg bűnpártolásnak.


A másik, hogy a demokraták már ott járnak a keresztény erkölcs tiprásában, hogy pl simán engedélyeznék az abortált magzatok szépségipari felhasználását.

Ezzel egy időben természetesen az abortuszt is pártolják.

A nemi hókuszpókusz bizniszről meg ne is beszéljünk.


Trump előnye tehát nem feltétlen a radikális hozzáállásából adódott, hanem abból is, hogy a demokrata kurzus hillary-vel az élen egészen vállalhatatlan volt.

2017. nov. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
34%

"Kiváló kérdés. Például szerintem az ellenzéki plakátok rongálása (a második videón rendőri asszisztálással!!!!!) nem egy túl demokratikus hajlamú dolog a Fidesz részéről.

"


a fidesz plakátokat akkor milyen jogon tépkedik a "független ellenzék" részéről?

2017. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
74%

#13


Most arról beszélek, hogy fideszes polgármesterek, és kormányhivatalok rongálnak plakátokat. Nem arról hogy valami random gyerek az utcáról (akinek természetesen szintén nincs joga hozzá).

2017. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
18%

""Kiváló kérdés. Például szerintem az ellenzéki plakátok rongálása (a második videón rendőri asszisztálással!!!!!) nem egy túl demokratikus hajlamú dolog a Fidesz részéről."


Viszont nagy előrelépés az előző társaság szemkilövetéséhez képest.:-)

2017. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
60%

#15


Köszi de én egyikből se kérek.

2017. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
27%

"Most arról beszélek, hogy fideszes polgármesterek, és kormányhivatalok rongálnak plakátokat. Nem arról hogy valami random gyerek az utcáról (akinek természetesen szintén nincs joga hozzá).

"


nem igazán látom, hogy a politikai vélemény kifejezése miért függ pozíciótól

2017. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
54%

""Most arról beszélek, hogy fideszes polgármesterek, és kormányhivatalok rongálnak plakátokat. Nem arról hogy valami random gyerek az utcáról (akinek természetesen szintén nincs joga hozzá).

"


nem igazán látom, hogy a politikai vélemény kifejezése miért függ pozíciótól"


Te miről beszélsz? Az nem politikai vélemény kifejezése hogy letépem a nekem nem tetsző pártok plakátjait.

Azt mondtam, hogy ha kormányhivatalok és fideszes politikusok ilyet tesznek, az egy eléggé demokráciaellenes lépés. Ezen nem fogok vitatkozni.

2017. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
44%

"Külön wc a transzneműeknek, safe space, gernder baromság stb"


Nem értem az elvedet.

Tehát a többség és a kisebbségek problémáival nem lehet egyszerre foglalkozni?


Most szerinted komolyan azért nem lesznek jobbak a lakhatási feltételek,mert a transzneműeknek van külön wc.


Pontosan a jobboldali kormányok miatt nőttek meg az albérletárak.Pláne a CSOK miatt.


De persze mindenért a genderizmus a hibás...

Na meg a migránsok meg Soros,tudjuk..

2017. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
15%

"Pontosan a jobboldali kormányok miatt nőttek meg az albérletárak.Pláne a CSOK miatt.

"


jajj már megint ez a feneketlen hazudozás... ugyan mutassátok már ki hogy a CSOK növelte a lakásárakat!


az albérlet és a lakásárak 2007-es szinten vannak, és leginkább a tőzsdepiaci sajátosságok tolják fel az árakat

vidéken meg egyenesen csökkentek


2007 előtt miért nőttek a lakásárak?

2017. nov. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!