Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Minden szomszédos országban...

Minden szomszédos országban utálják a Magyarokat?

Figyelt kérdés

[link]


A magyarellenességnek már külön wiki oldala van.


[link]


Nem beszélve a különböző vérengzésekről amikben egész magyar falvakat írtottak ki.


2017. nov. 25. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Horvátországban és Szlovéniában nem. Ausztria megosztó, de aki "utál"/lenéz, az nem azért teszi, mert nem létező történelméből fakadóan kisebbségi komplexusa van, hanem a gazdaság miatt (kulimunkásnak jók nekik a kelet-európaiak). De igazából ott is a lenézők vannak kisebbségben.
2017. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az átlag magyar utálja a szomszédjait? (én pl. ismerek olyan személyt aki a facebookos szexi borítóképét lecserélte, mert szóltam neki, hogy román az illető modell:D erre elkezdte szidni, hogy szőröstalpú de amíg nem tudta addig neki is tetszett)
2017. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kulturált ember nem rasszista. Én se. Holott megértek mindenkit, aki (nálam lényegesen kulturálatlanabb hangnemben) a cigányok vagy az arabok ellen szól... Amúgy meg nem. Én Szlovéniában nőttem fel és semmi károm nem származott belőle, sőt, volt olyan aki kimondottan az én hatásomra kezdett el érdeklődni a magyar kultúra iránt. De Ausztriában sincs magyarellenesség, bár az osztrákok nagy része bevándorlóként és nem kisebbségként találkozik velünk. Horvátországban úgyszintén. Sőt, a nacionalista réteg még kimondottan bírja a horvátokat és ők ezt viszonozzák is, bár leginkább "az ellenségem ellensége a barátom" logika mentén a szerbek kapcsán
2017. nov. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Arra esetleg gondoltál már valaha, hogy talán abból a jelenségből kifolyólag utálnak annyira, amiért például nagybetűvel írod még a "Magyar" szót is?
2017. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem nagybetű, de errefelé ez a divat.
2017. nov. 25. 16:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utálatért, nem kell átmenni szomszéd országba.
2017. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Az a divat, hogy felsőbbrendűnek tartod magadat?

Akkor meg miért csodálkozol, hogy utálnak?

2017. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb ország utálja a legtöbb szomszédját. Az ember már csak ilyen.
2017. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!