Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valójában kaphat-e Magyarorszá...

Valójában kaphat-e Magyarország súlyos büntetést az Uniótól a teljesen elutasító orbáni migrációs politika miatt?

Figyelt kérdés
Egyre többen beszélnek ennek lehetőségéről Brüsszelben.
2017. nov. 25. 21:38
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
27%
Azért ne keverjük a szezont a fazonnal. Az egyik egy munkaszerződés módosítás aláírása nélkül nem valósítható meg. De egy migráns kvóta elfogadásához elegendő a többség szavazata. Mint ahogy a jövő évi választásnál is érdekes módon a több szavazatot kapott párt fog nyerni. ha ezt 2 millió ember hozza össze, akkor a maradék 8 milliónak ezt kénytelen elfogadni.
2017. nov. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Na pontosan ez látszik körvonalazódni. 2 millió ember elmegy,és a Fideszre szavaz,8 millió meg otthon marad,dacból,vagy éppen nem ér rá,de távol marad.És ami a hab lesz a tortán,hogy a 2 milliónak lesz 2/3-os többsége a parlamentben,a 8 milliós többség felett! Na ez a magyar 21.századi demokrácia lényege.

Ennek kidolgozása teljesen a Fideszhez kötődik.

2017. nov. 25. 22:25
 13/34 anonim ***** válasza:
22%
69% az hogy sértegetsz a válaszodban csak azt erősíti hogy tudod igazam van. Semmilyen ez irányú kötelezettséget nem vállaltunk. Sőt a hatályos törvények alapján a menekültek csak az első biztonságos országig menekültek. Az meg nem az Unio területe. Így még inkább jogtalan ránk eröltetni bármiféle befogadást.
2017. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
60%

55%

A munkaszerződéses hasonlatod egy faxság.

A jelen helyzet inkább a törvényhozáshoz hasonlít. Tehát ha a parlament hoz egy olyan döntést, hogy nekem be kell menjek szombaton dolgozni, akkor be fogok menni szombaton dolgozni.

Ennyi.

Most az EU 28 tagállamából 21 megszavazta a kvótát teljesen demokratikusan.

Tehát akkor lesz kvóta.

Ennyi.

Az, hogy neked ez nem tetszik, az a te dolgot és kb senkit nem érdekel mert a 21 tagállam az EU lakosságának a 85%-át és a gazdaságának a 90%-át reprezentálja. Te a maradék 15% illetve 10% vagy.

Úgyhogy kuss.

Ezt csak azért írtam le, hogy tisztán lássuk a helyzetet és az erőviszonyokat.

2017. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy semmilyen ez irányú kötelezettséget nem vállaltunk, de azt sem, hogy stadionokat és kisvasutakat fejlesztenek kórházak helyett eu-s pénzből.
2017. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
22%
Persze ha az Uniós képviselők bármit megszavaznak az rendben van ugye? Ha a választók jóvoltából a fidesz nyer hát az már egyenesen felháborító.
2017. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
24%
69% eddig nem azt szajkóztátik hogy nincs is kvóta? Most meg ezzel érvelsz? Kezdesz belezavarodni a mondandódba. És egyre trágárabb is vagy . Ez a stílusod?'Ideges vagy? Ne legyél már alpári
2017. nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
64%
Mit lehet azon nem érteni, hogy az EU 28 tagállamából 21 megszavazta a kvótát? Pontosabban azt szavazták meg, hogy ha a fogadó országok túlterheltek, akkor be kell segíteni a többieknek is.
2017. nov. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
32%
Vállaltunk ilyen kötelezettséget belépéskor?
2017. nov. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
44%

"69% eddig nem azt szajkóztátik hogy nincs is kvóta? Most meg ezzel érvelsz? Kezdesz belezavarodni a mondandódba. És egyre trágárabb is vagy . Ez a stílusod?'Ideges vagy? Ne legyél már alpári"


Nem vagyok ideges, csak sokkal egyszerűbb így, közvetlenül leírni a valóságot mint cirkalmas körmondatokban fogalmazni. Így mindenki megérti a lényeget, még az is aki nem jártas az ilyen dolgokban.


Egyébként én nem szajkóztam semmit.

Ideje lenne elfelejteni a "ha nem vagy Fideszes akkor csak MSZP-s ballibse lehetsz" felállást.

Én centrista és technokrata vagyok, és nem szajkóztam semmit.

2017. nov. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!