Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Létezik HAARP összeesküvés?

Létezik HAARP összeesküvés?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Szerintem igen. bármit kinézek az amerikaiakból és a világ vezető nagyhatalmaiból.
2010. jún. 1. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
eddig összesen egy filmet néztem ki magamnak erről, ha valami cikket linkelnél megköszönném.
2010. jún. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

A kérdés olvasásakor még nem hallottam erről az összeesküvés-elméletről, ezért egy kicsit utánaolvasgattam. Ha jól értettem arról van szó, hogy az elmúlt évek nagy természeti katasztrófáit, mint a 2004-es cunami, Katrina-hurrikán, földrengések stb. mind ez az amerikai bázis okozta úgy, hogy rádióhullámmokkal energiát koncentráltak egy helyre. Na ez egy bődületes nagy baromság, egyszerűen energetikai okok miatt nem lehetséges.

A 2004-es földrengés során, mely a pusztító cunamit okozta, 550 milliószor akkora energia szabadult fel, mint a hirosimai atombomba robbantásakor. Ez az energiamennyiség az USA jelenlegi éves energiafogyasztásának 370-szerese. Gondolom nem kell tovább magyaráznom, hogy ekkora energiát szimplán rádióhullámokkal nem lehet felszabadítani.

2010. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és az mi?
2010. jún. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Létezik a HAARP:


[link]


Mondjuk el is kellene olvasni, mi ez. Rögtön kiderülne, hogy teljesen kizárt, hogy egy ionoszférát kutató műszeregyüttes befolyásolja az időjárást.


Az időjárási jelenségek energiája olyan nagy, hogy pl. egy ciklon felbontásához nagyerejű atombombák kellenének (de akkorák, amikhez hasonló eddig megközelítőleg sem készült). Földrengés előidézésére ugyanez vonatkozik. Rádióhullámokkal ennél 8-10 nagyságrenddel kisebb energiákat lehet célba juttatni.

2010. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok biztos benne, hogy tényleg negativ célokra hasnzálják, de nagyon valószinunek tartom. A "tudományos" kételkedéseitekhez hozzáfűzném, hogy nem arrol van szó, hogy akkora energiát alkalmaznak, hanem arról, hogy akkora energiát SZABADITNAK FEL! Ugymond katalizátorként müködik a dolog. Egy kulcs elforditása mennyi energiat vesz igénybe egy auto beinditásánál? Elhanyagolhatót. Mégis több széz lóerő szabadul fel. Ez a lényege a szerkezetnek is. Az ionoszféra egy statikus energiával telitett réteg a fejünk fölött, amivel nem nagyon kéne matatni.
2011. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!