Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU rossz migrációs politiká...

Az EU rossz migrációs politikája amiatt, van, hogy a meghatározó politikusok gyermektelenek?

Figyelt kérdés

Az EU meghatározó politikusainak nincsenek gyermekeik:

Angela Merkel (német) nincs gyereke, Theresa May (brit) nincs gyereke, Emmanuel Macron (francia) nincs gyereke, Paolo Gentiloni(olasz) nincs gyereke, Jean-Claude Juncker(EU) nincs gyereke.


A gyermektelenek sokkal kevesebbet gondolkodnak a jövőn, a holnapon.

A gyermekesek számára pedig nincs is fontosabb, mint a jövő biztosítása az utód(ok) számára.

Emiatt ez a migránsbarát hozzáállás is sokkal gyakoribb a gyermektelenek körében.



Mondjuk, politikus esetén különösen veszélyes,hogyha gyermektelenek, mert rossz példát mutatnak.Olyan negatív dolog, mintha azzal lenne egyenlő,hogy egy politikus alkoholista vagy szerencsejáték függő.


2017. dec. 17. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
E rossz gondolkodas menet, nem feltetlen kovetkezik egyik a masikbol.
2017. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

"Az EU meghatározó politikusainak nincsenek gyermekeik:

Angela Merkel (német) nincs gyereke, Theresa May (brit) nincs gyereke, Emmanuel Macron (francia) nincs gyereke, Paolo Gentiloni(olasz) nincs gyereke, Jean-Claude Juncker(EU) nincs gyereke. "


Vajon az elméletedbe hogyan illik bele, hogy 2015-ben amikor a legtöbben érkeztek az EU-ba akkor csak Angela Merkel és Jean-Claude Juncker volt hatalmon ?

2017. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Eléggé túltoltad a kretént. Akinek nincs gyereke, az egy közveszélyes bűnöző? Kb. ezen a szinten van az agyatlan gondolatmeneted.
2017. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
dehogy.XD...Kalerginek olvasd el a konyvet..illetve csak egy reszletet,igen gusztustalan jovot kepzelt el..na azert van ilyen bev.pol..
2017. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Én "jobber" vagyok, de ennél nagyobb orbitális baromságot rég nem hallottam.
2017. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Kalergi említése már önmagában kreténséget mutat, csak szólok.
2017. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem függ össze.
2017. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen kérdés, de akkor is marhaság volt, meg most is. Macron, Gentiloni és Theresa May például, elég ."friss" elnökök. Az EU migrációs politikája, már előttük is ilyen volt. Szóval, nézzük akkor az elődeiket: Hollande, Renzi, Cameron: hármuknak, 11 gyereke van...
2017. dec. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Ezeknek az embereknek azért nincs gyerekük, mert inkább a karriert választották nem a családot. Tapasztalatból tudom, hogy egy gyerek vallása rengeted időt energiát és pénzt el visz. Az említtet személyek ezt nem vállkaják be. A katolikus papok is hasonlók, míg prédikálnak a családról, meg a gyerek vállalásról, ők nem mutatnak példát.
2017. dec. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kettő nem függ össze! Nem szaporodószervvel szokás országot irányítani, a politikusi pálya pedig rengeteg utazással, távolléttel jár, szóval Theresa May kivételével gondolom önként mondtak le a gyerekről, neki pedig NEM lehet!
2017. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!