Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Usaban mennyire szamitanak...

Az Usaban mennyire szamitanak meg a rasszok?

Figyelt kérdés
Mar nem az angol leszarmazottak akarnak mindent iranyitani? Pontosabban az eredeti 13 gyarmat leszarmazottai
2017. dec. 21. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egy kicsit sokat ittál.
2017. dec. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Más városrészekben élnek, más boltokba járnak, stb. a különböző rasszok.


Nincs az mint a filmekbem hogy minden fehér baráti társasághoz tartozik egy nagyon menő és laza fekete fickó.

2017. dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2es jartal mar az usaban? Ha igen mit lattal vagy tapasztaltal ezen a teren?
2017. dec. 21. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Leírtam amit tapasztaltam. A pontozás alapján úgy látszik nem az az általános amit én tapasztaltam...
2017. dec. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt eszre vettem Gyk-n hogy aki hulyeseget ir annak majd 100% a pontozasa aki normalisat ir annak meg lefele pontoznak xD ezt evekkel ezelott is neztem
2017. dec. 21. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahová elkezdenek "beszivárogni" a feketék, mexikóiak, pakik, stb. lassan eltünnek a fehérek, lemennek az ingatlanárak, stb.

És igen, jártam az USA-ban.

Vagy: kis washingtoni szállodában a fekete taxisofőrt (a csomagjaimat segített -volna- bevinni) valami rövid csövű puskával zavarta ki a recepciós.

Persze van rá -ritka- ellenpélda, de ez a jellemző.

2017. dec. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

66%

Köszönöm hogy megerősítesz. A lepontozóim véleményére is kíváncsi vagyok hogy ők mást tapasztaltak (ez esetben nincs probléma), vagy csak nem tetszik nekik hogy nem azt írtam ami idilli lenne nekik...

2017. dec. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!