Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan akadályoznátok meg...

Hogyan akadályoznátok meg slota és fico (direkt kisbetű) Trianon-táblaavatási ceremóniáját, ami ráadásul törvényellenes?

Figyelt kérdés

[link]


Ötleteket várok! Erőszakmenteseket,ha lehet


2010. jún. 3. 16:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hungarofób "emberek" nevét hadd ne irjam nagybetűvel. Pláne azokét, akik magyarutálatukat a politikai kampányuk élére teszik.
2010. jún. 3. 18:19
 12/19 anonim ***** válasza:
Persze, mert te így sokkal jobb vagy náluk.
2010. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%
És benned egy cseppnyi ellenérzést sem vált ki az évek óta tartó magyarellenes politika? A te "magyarságodban" ugyanúgy csorba keletkezik, de elég könnyen túl lépsz rajta. Én sem tudok mit tenni, de hadd kérjek elnézést amiért a véleményemet el akarom mondani.
2010. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
44%
Vált ki ellenérzést, de azzal, hogy erőszakosan megpróbálunk ellenkezni, nem lesz jobb a helyzet. Meg kellene tanulni engedni, és akkor talán javulna. Mondhatjátok, hogy a szlovákoknak is engedni kell, igaz is, de ha mindenki a másikra vár, semmi nem lesz. Legyünk mi az "okosabbak"...
2010. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%

17:19

Én szlovákiai magyar vagyok így nagyon jól vagyok informálva Fico viszonyáról a kisebbséghez. Egy nagy kérésem lenne mindenkihez, hagyjanak minket békén - úgy az ilyen "magyarok" és ugyanúgy az ilyen "szlovákok". Ha nem lennének politikusok nem lenne semmi gondunk. Olyanokat pedig mint Te csak arra kérném ne szítsák a gyülöletet mert mi, kisemberek isszuk meg a levét. Tájékoztatásul: magyar általános, magyar középsuli, magyar érettségi és ez mint itt Szlovákiában és soha senki nem bántott azért mert magyarul beszélek és magyarul vannak a bizonyítványaim. Tehát kérlek szépen felejtsük el Trianont stb. éljük az életünket nyugodtan az EU-ban. Ami a táblát illetti nem értem hol itt a törvényellenesség. És ha már itt tartunk nálunk pl. horogkeresztet vagy nyilas jelképeket viselni törvényellenes, míg nálatok simán találkoztam vele. Tehát...

Slota szellemi képeségeivel pedig mindenki tisztában van és nagyon hálás lettem volna ha nem épp a választások elött adtak volna okot neki arra, hogy legyen mivel kampányolnia. Ennek is mi isszuk meg majd a levét.

2010. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

No, erre mit léptek urak? esetleg ő sem magyar? Vagy nehézéletű liberális provokátor? Hmm?


Provokálás/


Trianoni határok vannak. Szlovákia létezik. Nem tótok, nem szlotákok: szlovákok. Ezek tények, amik mint tudjuk "makacs dolgok". Trianon nekünk katasztrófa, nekik az államuk alapja. Mindkettő országnak jeles nap, csak máshogy. Érthető az ellenérzés, de lépjünk már túl rajta. Az értelmetlen utálkozással, provokálással és gyűlöletkeltéssel jobb világot még senki nem teremtett és nem ti lesztek az elsők, higgyétek el. Trianon visszaállítása CSAK a magyarok egy részének szívügye. Másnak nem. Így semmilyen olyan hatalom nincs ez ügy mellett, ami reális esélyt adna rá. Viszont a valós és jelképes köpködés, mocskolódás indulatot szít. Itt is, ott is. és mivel mindkét népnek élnek jelentős csoportjai a másik országban, ez senkinek nem jó. Leszámítva azt a szűk réteget, amely az indulatok kavargását és a közfigyelem erre terelését kihasználva a zavarosban halászik és bűnbaknak használja fel a másik felet. Csak egy kicsit kéne nyitott szemmel járni, hogy ez feltűnjön. De úgyis mindegy: én le leszek pontozva, el leszek mondva utolsó árulónak jó eséllyel, ti meg mocskolódtok tovább. Nem vezet sehova, de legalább van kit hibáztatni mindenért, eh? Gratulálok.

2010. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 bumbi02 ***** válasza:
10%
nem igazán fogják ezt föl.. nekik kell valaki akit utálhatnak, akiken a válság okozta feszültséget levezethetik.... és elhitetik magukkal hogy kinn szlovákiában az utolsó 89 éves magyar emberig mindenki rabként szenved és csak ide vágyik vissza...
2010. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha a szlovákok magyarok tudnak békésen együtt élni, akkor a slota trianoni emlékmű mellett én is emelnék egy másik emlékműt! Egy Ficó-Slota koporsót.
2010. jún. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Meeszaaros ***** válasza:
Hatásos lett volna például egy "Nazis go home!" feliratú tábla. Mert hiszen Fico kicsit, Slota pedig teljesen náci, még ha ezt nem is vallják be magukról, és a média sem címkézi őket. A provokatív táblaavatáson egy ilyen felirat nyilván elérte volna a külföldi tudósítók ingerküszöbét - már ha voltak olyanok az eseményen.
2013. jún. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!