Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire lehet igaz az, hogy...

Mennyire lehet igaz az, hogy a migránsok miatt nőtt a bűnözés Németországban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Kijózanító tanulmányt közölt egy svájci egyetem arról, hogyan függ össze a bűnözés elterjedése és a bevándorlás. Németországot vizsgálva arra jutottak, hogy mióta tart a migráció, tíz százalékkal nőtt a bűnelkövetések száma. A gyakorlatban ez azt jelenti, hogy 100 esetből 92-őt olyanok követnek el, akik migráns háttérrel rendelkeznek.



2018. jan. 6. 17:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Nem zavar, hogy neked minden szennylap? :D"


Minden szennylap az ilyen véglényeknek ami nem szopkodja a kedvenceit. ;)

2018. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Sosem értettem miért nyomja ennyire a migrációs témát a kormány állandóan ami már az idegeimre megy annyira unalmas téma


Viszont elolvasva néhány kommentet itt már megértettem hogy mégis miért tolják még mindíg. Még mindíg vannak az országban olyanok akik támogatják az illegális migrációt hihetetlen.

2018. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nézzünk akkor 1 számot kommentár nélkül, mert mondhat egy kormány bármit, az adatok valahol lapulnak, ahogy itt is:

[link]

2018. jan. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát, ha tippelnem kellene, azt mondanám, hogy igaz lehet.
2018. jan. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
még szerencse, hogy pl a magyarok miatt nem nőttek a bűncselekmények...
2018. jan. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Olyan jó látni, ahogy kínlódsz 64% :D


Tessék hát akkor:


[link]


Ez kb semmi, sőt ezeknek a csekély számú bűncselekménynek a nagyrészét is igazából romák követhették el.:D

A magyar ember dolgozó és jogkövető, azaz hasznos polgára az angliai társadalomnak,

2018. jan. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Jaj, lemaradt hogy már most látom, hogy majd mindjárt elkezdi itt is hogy ez szennylap, ez semmit nem ér, a magyarok bűnöznek!! 4!4!4:D
2018. jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"még szerencse, hogy pl a magyarok miatt nem nőttek a bűncselekmények..."


Csak ugye az arányok..... :)

2018. jan. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

A 444 szerint igen, de kérdéses, hogy mennyire hiszünk neki. Erősen migránspárti médium.

[link]

2018. jan. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. onnét tudom, hogy ismerőseim Lipcse mellett élnek. És ők számoltak be arról, hogy akiket a környékre telepítettek egy se dolgozik, nem is akarnak. Van egy felügyelőjük, aki bár felszedi a nagy lóvét, nem felügyeli őket és eléggé megszaporodtak azóta a környéken a bűncselekmények
2018. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!