Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért félnek nálunk a...

Sokan miért félnek nálunk a muszlim migrációtól, amikor Nyugat-Európában is számos iszlamista terrortámadást követnek el és erőszakot, rablásokat, lopásokat sem csak migránsok követnek el?

Figyelt kérdés

Utóbbiak Magyarországon is előfordulnak.

És terrortámadásokat sem csak iszlamisták hajtanak végre (lásd ETA, IRA, UCK, szélsőjobboldali, szélsőbaloldali mozgalmak).



2017. szept. 24. 14:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%
Én meg azt nem értem, hogy miért félnek, amikor a muszlimoknak eszükben sincs idejönni hozzánk.
2017. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
12%
2 nem mintha eldönthetnék hova mennek
2017. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
A migrantok szerintem angliában nem találnak annyira bőkezű segélyezési rendszert mint pl. Németországban. Szóval magukat szivatják, mert olyan vágyálmokat kergetnek amik nem léteznek.
2017. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 szántóvető ***** válasza:
80%

magad válaszoltad meg: " amikor Nyugat-Európában is számos iszlamista terrortámadást követnek el"

ezen kívül sem dolgozni,sem integrálódni nem akarnak.akkor miért fogadjuk be őket?várom az érveid tömkelegét kérdező.

2017. szept. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
34%
Mert sokan szeretnek feleslegesen rettegni. Főleg, ha a média is uszítja őket.
2017. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

#3


De.

2017. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
51%

Vannak a hazaiak ahol mondjuk minden millióra jut egy elmebeteg aki szándékosan megöl másokat meg vannak a muszlim barátaink ahol egy ilyen elme rokkant jut minden ezerre. A saját népességeddel nincs mit csinálj de azért ha egy csepp eszed is van nem importálod be a problémát magadhoz. Teljesen másképp szocializálódtak, más a viszonyuk a nőkhöz, a munkához, a többi emberhez, akkor miért akarsz rajtuk úgy segíteni, hogy te leszel az elszenvedője ha nem sikerül az integrációjuk?


Eleve milyen segítség, hogy kiválogatjuk a tanultakat akik otthon kéne maradjanak, hogy a saját országukat újjáépítsék.

2017. szept. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
4%

A válasz rendkivűl egyszerű:

mert hülyék.


Évente 30 ezer ember hal meg a pocsék egészségügy miatt (kormányjelentés, nem ballib) és 1200 embertől rettegnek.

No comment.

2017. szept. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

#8 1,5-2 millió ment Németországba, ahol már most is minden negyedik gyerek bevándorló háttérrel születik. Ennek az 1,5-nek az 1%-a inkább 15 ezer lenne.

Arról nem is beszélve, hogy az EU-s keleti blokkból átlagosan az emberek 10% vándorol ki nyugatra.

Afganisztán, Irak, Szíria összlakossága kb. 90 millió, szerinted onnan hányan szeretnének eljönni ha mi a relatív jólétből is menekülünk ezerrel.


270 milliárdra becsülték azt az összeget amibe kerül a határzár és a fenntartása 2015-től, ehhez képest évente 1900 milliárd megy egészségügyre. Persze tudom én ha menne 2035 azzal hirtelen minden megoldódna, az meg hogy cserébe kaphatnánk migránsokat akik fejenként évi 3-4 millába vannak külön prémium lenne.

2017. szept. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
44%

"#8 1,5-2 millió ment Németországba",

Az 1 millió, hogy pontosak legyünk.


"ahol már most is minden negyedik gyerek bevándorló háttérrel születik"

Kik is ezek a bevándorlók?

Lengyelek, oroszok, törökök magyarok, bolgárok, horvátok, szerbek románok. A Németországi bevándorlók 90%-a európai.


"Ennek az 1,5-nek az 1%-a inkább 15 ezer lenne."

Tudsz számolni? Ki beszélt 1%-ról?


"Arról nem is beszélve, hogy az EU-s keleti blokkból átlagosan az emberek 10% vándorol ki nyugatra."


Ez mutatja, hogy valójában mennyire zavarja az embereket a bevándorlás :)


"Afganisztán, Irak, Szíria összlakossága kb. 90 millió, szerinted onnan hányan szeretnének eljönni ha mi a relatív jólétből is menekülünk ezerrel."


Kit érdekel? Bejönni már úgysem tudnak.


"270 milliárdra becsülték azt az összeget amibe kerül a határzár és a fenntartása 2015-től, ehhez képest évente 1900 milliárd megy egészségügyre."


Egy olyan határzárra ami egyetlen embert sem állított meg.


" Persze tudom én ha menne 2035 azzal hirtelen minden megoldódna, az meg hogy cserébe kaphatnánk migránsokat akik fejenként évi 3-4 millába vannak külön prémium lenne."


15 milliárdot költöttünk az érvénytelen és értelmetlen népszavazásra

15 000 000 000 / 1300 = 11 500 000

Fejenként 11 500 000 forintot adhattunk volna minden menekültnek, hogy új életet kezdhessenek, vagy hogy húzzanak haza.


Tudom, a narancszombik nem szeretik a tényeket :)

2017. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!