Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EURO vége? Több elemző cég...

Az EURO vége? Több elemző cég is borúlátóan nyilatkozik.

Figyelt kérdés

Több vezető brit közgazdász szerint a jelenlegi brit parlamenti ciklus vége előtt, vagyis öt éven belül valószínűleg belül felbomlik az euróövezet. A The Sunday Telegraph - a legnagyobb brit vasárnapi konzervatív lap - 25 pénzügyi szakértőt és elemzőt kérdezett meg a londoni Cityben, akik között olyan is akadt, aki szerint a közös pénz a "jövő hetet sem éli túl".


hir3.hu


és egy kis párt szava


[link]


csak hogy a bal liberális majmok is kapjanak banánt


2010. jún. 7. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
nem
2010. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Majd Németország eldönti.
2010. jún. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Görögország után a további disznó ország (PIGS - Portugal, Ireland, Greece & Spain) is bejelentett megszorításokat, ahogy a többi, nem olyan rossz helyzetben lévő ország is (Németország, Anglia, Franciaország). Így jelenleg az eurózóna nem költekezik majd annyira. Ezek alapján megmenthető az euró.
2010. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2010. jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

" Nem."


mit nem?

mi vagy te gazdasági szakértő?

vagy jós b+??


hogy lehet valamit így kijelenteni hogy igen vagy nem


ilyen hülye vagy minek írsz ide???

2010. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha bedőlne az euró, akkor lenne csak hatalmas válság, te jó ég belegondolni is iszonyat, MO.-nak is hatlamas működő tőkéje van szlovákiában, ahol már euró van, de világ viszonylatban is súlyos következményei lehetnek, így mindenki próbálja menteni ahogy tudja.
2010. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

13:08: vedd be a gyógyszered. Az említett gazdasági szakemberek is hülyék szerinted, akik igebben vagy nemmel válaszoltak? Meg egyébként is hadd legyen már saját véleményem. Én legalább a kérdésre reagáltam.


Másérszt tisztelehtnéd annyira a magyar nyelvet, hogy betartod az alapvető helyesírási szabályokat.

2010. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"13:08: vedd be a gyógyszered. Az említett gazdasági szakemberek is hülyék szerinted, akik igebben vagy nemmel válaszoltak? Meg egyébként is hadd legyen már saját véleményem. Én legalább a kérdésre reagáltam.


Másérszt tisztelehtnéd annyira a magyar nyelvet, hogy betartod az alapvető helyesírási szabályokat."


csak 3 hibád volt össz-visz

2010. jún. 7. 17:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok a hibákra. De nem is fontos, mert egy dolog figyelemtlenségből rosszul írni valamit, megint más, ha valaki kapásból nem használ se vesszőt, se pontot, se nagy betűket.
2010. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nehogy már a britek bocsátkozzanak jóslatokba az euróval kapcsolatba. Ők be sem vezették, akkor törödjenek a fontjaikkal.

Majd ha Németország is megkongatja a vészharangot, na aztán lehet majrézni.

2010. jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!