Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek mennyire lenne...

Drazicc kérdése:

Szerintetek mennyire lenne más a közel keleti és afrikai menekültek illetve gazdasági bevándorlók megítélése Európában ha kezdetektől fogva csak nőket és kisgyerekeket engednénk be? (Úgy értem már a 90es évektől).

Figyelt kérdés
Nyilván a kisgyerekekből később felnőttek lesznek, de akkor lehet, hogy könnyebben lehetett volna őket integrálni talán?
2018. febr. 27. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

[link]

[link]

[link]



nem értem mire ez a szexizmus a nők egyenjogúak a gyerek még oké

2018. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek is egyszer felnő.

Szerintem ez az "előbb a nőket és a gyerekeket" elv diszkrimináció a felnőtt férfiakkal szemben.


Ezzel azt üzeni a társadalom,hogy a férfiak nem értékesek,csak rabszolgának születtek.

2018. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen de pont hogy a fordítottja valósult meg, mert "csak férfi menekülhet" szelekció már Afrikában megtörténik. Tehát a nők és gyerekek ot maradnak a veszélyben. Igaz, hogy a sok férfi később visszamegy nyaralni (oda ahonnan elmenekültek) és akkor lehet, hogy találkoznak, de én biztos nem hagynám ott a családom női tagjait.
2018. febr. 27. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor lenne más, ha a legszigorúbban kötelezték volna őket az adott ország törvényeinek betartására, meg kellett volna értetni velük, hogy nincs iszlám törvénykezés, saria, megtartjuk a karácsonyt - ez rájuk nézve nem kötelező - és a ruhájuk az arcot nem takarhatja el, de ezt leszámítva viselhetnek arab ruházatot. Ha ez nem tetszik, el lehet menni! A bűncselekményekért börtön, majd kiutasítás várja őket, és vagy integrálódnak, vagy tűnés van. Ha valaki kiemelkedően tehetséges valamiben, azt támogatni kell - feltéve, ha nem háborúról van szó - akár az egyetemig is.
2018. márc. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy nagy részük 15-25 éves fiú volt, nekem már azok is gyerekek.


És mégis hova kéne őket integrálni? Be az r.k. templomba, hit és erkölcstanórára? Vagy menjenek K-POP koncertre tombolni? Esetleg egy kis Marxizmus-Leninizmus? Vagy éppen a Kurultáj? (Észak-Afganisztániaknak amúgy ott a helye.) Netán egy kis gendertudomány? Csak merthogy ennek az Európának az ég világon semmiféle közmegegyezéses kultúrája nincs, csak elképesztő szakadékok ember és ember között. Ha valaki szerint van ilyen közös kultúra, akkor szólok, hogy azt a következő rendszerváltásnál úgy vágják lapátra, hogy annak a rendje...

2018. márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!