Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az miért van, hogy az EU...

Az miért van, hogy az EU nyugati részén, a kelet-európaiaktól sajnálják a munkanélküli segélyt meg a családi pótlékot, de a közel-keleti, afrikai migránsokat meg tömik euróval?

Figyelt kérdés

Eléggé abszurd.

Előfordulhat, még a legjobbakkal is, hogy egy időre munkanélküliek lesznek.


Nekem magas végzettségem van, de én sem találtam már másnap állást, amikor leépítés-átszervezés miatt lapátra kerültem.


Egyrészt, válogatni kell, ki fizet a legjobban, milyen a munkarend, mennyi a cafeteria, hol van helyileg, kell-e ingázni.....stb

Nem két nap új munkahelyet találni, ami jó is.



2016. máj. 6. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%

Igen, az nagyon fáj nekik, hogy a Németben dolgozó kelet európai német családi pótlékot kap, de az erőszakoló migránsnak még a szarát is megennék.

Ki érti ezt?

2016. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Üdvözöljük a demagógok klubjában. Kérem ügyeljen rá, hogy naponta legalább egyszer hivatkozzon tetszőleges, az orosz állam pénzelte propagandaanyagra (hidfő, meteon.. stb.)


Köszönjük együttműködését.

2016. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
A legtöbb kelet eus mosogat, takarít, stb. Nyelvet nem nagyon beszél, helyiekkel nem vegyül. Ergó ugyanolyan mint egy afgán, iraki, csak épp ők legalább távoli, ismeretlen helyről jöttek. De kelet eut ismerik, mint a rossz pénzt. A segélyt azért sajnálják, mert egy mosogató magyar, aki minimálbért keres, lófa*t sem adózik, ha meg támogatást is kap, gyakorlatilag semmit nem tett a közösbe. Ellenben a töröknek, indiainak, stb-nek legalább van egy gyorsétkezdéje, mosodája, stb
2016. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

Ez jó vicc volt, van étkezdéje:D

Ennyi erővel akkor mi minek adunk a segélyes cigányoknak bármit is, semmit nem tesznek a közösbe.

2016. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Azért mert sok kelet európai egyszerre 3-4 országban is be volt jelentkezve a segélyekre miközben otthon fényezték a bohócot. És mielőtt még azt mondanád hogy azok cigányok, ismerek nem egy nem két ilyet ismerek.
2016. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagynéném férjével, kint él Németországba, mindhárom gyerekük kint dolgozik. Tudod annyira szörnyű az a hanyatló nyugati társadalom, hogy nem nézik, munkanélküli segélynél, hogy honnan jöttél, mert nincs benne a jogszabályokban, hogy más vonatkozna egy madagaszkári emberre, mint egy magyarra. Hanem megnézték a bejelentett munkahelyeiden eltöltött időt x évre visszamenőleg és ha teljesült a feltétel és rendben voltak a papírjaid, akkor utalták a munkanélküli segélyt. Amúgy sokkal hosszabb ideig jár, mint itthon.
2016. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sőt képzeld a legkisebb gyerek után még családi pótlékot is kaptak, amíg iskolába járt.
2016. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert azok a liberálok új kedvencei.
2016. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

"zért mert sok kelet európai egyszerre 3-4 országban is be volt jelentkezve a segélyekre miközben otthon"


Értem.

És akkor az a megoldás, hogy beszüntetjük, ne kapjon senki.

Az, hogy vizsgálódunk, kizárt.

Egyébként migránsok is buktam meg ezzel, arról valahogy elfelejtkezel.

Igazi, haladó, felvilágosodott megoldás.

Olyan igazi nyugati.

2016. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

" Üdvözöljük a demagógok klubjában. Kérem ügyeljen rá, hogy naponta legalább egyszer hivatkozzon tetszőleges, az orosz állam pénzelte propagandaanyagra (hidfő, meteon.. stb.)


Köszönjük együttműködését."


Ami kellemetlen a liberóknak az csakis a gonoszoroszok miatt és a putyindiktátorazoroszokvoltak jelenség lehet.


Véletlen se a te hülye brüsszeli libsi ideáljaid juttatták ide a kontinenst. Azoroszokvótak.

2016. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!