Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem védjük meg Kárpátalj...

Miért nem védjük meg Kárpátalját az ukrán terroristáktól?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Mert mondjuk nem érdekel.
2018. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kommandóruhás ukrán terroristák magyar zászlót égetnek.


https://www.youtube.com/watch?v=OBsRz2bBZ2E

2018. márc. 1. 10:33
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Oké.
2018. márc. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

Amúgy mennyit fizetnek neked ezért, hogy naponta kiírj 5-6 ilyen kérdést?

Meg lehet belőle élni? Vagy ahhoz több kérdést kell kiírni naponta?

Csak azért kérdem, mert szívesen csinálnám én is. Teljesen jól ellenék itt a gép előtt. Kiírnék egy kérdést, aztán megnéznék valami filmet, kiírnék egy újabb kérdést, elmennék kávézni vagy valami, utána lesnék valami sorozatból egy részt, aztán még egy kérdés és pár válasz az eddigiekre, stb.

Kellemes élet lehet ez.

2018. márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Mert kell a Fidesznek az ukrán munkaerő.
2018. márc. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

#4


Az még hagyján, de a videóját is tolja ezerrel, nem tudom mit akar vele elérni. Keresztes hadjáratot Kárpátaljára?

2018. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Máskor meg egyenruhás szélsőségesek román zászlót égetnek Székelyföldön, az meg úgy oké?
2018. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

"Máskor meg egyenruhás szélsőségesek román zászlót égetnek Székelyföldön, az meg úgy oké?"


Mikor volt ilyen? Beírtam a keresőbe, hogy "román zászlóégetés", de csak olyat találtam, ahol a románok égetnek magyar zászlót.


De, ha volt is ilyen, nem értem miért lenne kevésbé rossz ami a videóban látható.

2018. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert Magyarországot, sött Európát kell megvédenünk mikkréncsoktól, Sorostól, Brösszeltől, ENSZtől. ( :o )
2018. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

Ha megvédjük hazánkat a migránsoktól és Sorostól, akkor már a tőlünk K-re élő magyaroknak is segítünk.

Az UNIÓ figyelhetne jobban a határainkon túlélő honfitársainkra is, azzal is, hogy nem erőltetik ide a migránsokat. Alá is írtam a postán azt az ívet ami erről szól. Nem is értem, hogy azt a papírt mért dugják el s úgy a sufniból veszik csak elő ha kéri valaki. Én is ismerőst tudtam meg, hogy van ilyen.

2018. márc. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!