Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek mikor ébrednek...

Szerintetek mikor ébrednek fel a németek?

Figyelt kérdés

Frankfurtban már most 52% migráns, s ez még csak a kezdet. Mi lesz ott??

Ráadásul a biztonság politikai szakértő szerint csak ezrelékben mérhető azok száma, akik dolgoznak.

Persze ugyanez lesz Franciaországban, Svédországban, Belgiumban és máshol is.

Cserébe a bevándorlók gondoskodnak róla minden évben, hogy Allah nevében legyen pár darab robbanás is



2018. márc. 4. 09:50
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Jól látható hogy hová vezet ez a Merkeli politika. Soha nem voltam rasszista életemben, akkor sem mikor a 80-as években néger orvos gyógyította a nagyapám, meg pénteken sem mikor fekete bőrű (valószínűleg egyetemista) szállt fel velem a buszra, és akkor sem, mikor kínai és indiai kereskedőtől vásároltam
2018. márc. 4. 11:38
 12/50 anonim ***** válasza:
73%
Én se értek egyet Merkel migrációs politikájával és a németek java sem, legalábbis itt Bajorországban egész biztos. Mint ahogy Seehofer, a bajor elnök se. De azért Németországban nem minden bevándorolt migráns szíriai, iraki, iráni, afrikai... aki dolgozni jön és tesz a jobb életéért, azt a németek se zárják ki. Szóval azért a kérdésben szereplő 52%-ból nem mind ingyenélő bevándorló. (amúgy kapásból tudok olyan németeket a környezetemből nem is egyet, aki az állam pénzén csücsül ugyanúgy otthon, míg a bevándorolt migráns eltartja, aki dolgozik és fizeti a járulékokat rá...)
2018. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
81%
A németországi,, migránsok,, 85%-a másik európai országból jön. [link]
2018. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
20%

14.


Na, jót linkeltél. Tehát csak török és szír van vagy 3 - 3.5 millió, alaphangon. 2015 - ben beengedtek kb. 1.5 milliót (ezek ugye nem olaszok meg lengyelek). És még majd most jön a családegyesítés.


Na jó, tudom én, a migráció egy pozitív globális jelenség. A kutya mindenit, csak hozzánk nem akar jönni senki, de kár.

2018. márc. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy jó jelenség. De azért pl a törököket, oroszokat, lengyeleket, románokat, magyarokat miért vesszük egy kalap alá a szírekkel, irakiakkal, irániakkal, nigériaiakkal? Migráns és migráns közt is van különbség. A törökök java sem most települt be, nem mellesleg elég sokan dolgoznak közülük, mint ahogy pl az oroszok közül is. Ha arányaiban megnézzük Németország lakosságát, abból hány % a külföldi és abból a %-ból mennyi a nem európai?
2018. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:

16.


Nem veszem egy kalap alá az európaiakat a szírekkel. De Németországot azért szeretjük, szerettük (?), mert Németország, olyan, amilyen, németek lakják, sört isznak és bockwurstot esznek. Ma pedig már szemmel láthatóan kevés az igazi német egyes városrészekben - tudom ezt így nem politikailag korrekt kimondani - de attól még igaz.


Az lenne a jó, ha mindenki a hazájában érvényesülhetne, az orosz, a magyar, a török, a szír és a német is.

2018. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
Természetesen ezzel egyetértek. A németeknél mi legyen más? sör, virsli, perec, meg bajor ruhás csajok. Én se szeretnék mást. Mint ahogy otthon maradjon meg a pálinka, gulyás, káposztás rétes, lecsó. Nem is erről van szó. Csak a kérdésben szereplő 52%-ot éreztem enyhe provokációnak. Mert a szám valóban azt mutatja, hogy ennyi külföldi van. De ez nem azt mutatja, hogy ennyi a német városra nézve az ingyenélő migráns... én nem azt mondom, hogy nincs velük baj, mert van. De azért ne azt adjuk elő, hogy egy városban a lakosság 52%-a migráns, jesszusom ez csak a kezdet mi lesz. Ez majd akkor lesz gond, ha ez az 52% afgán otthon ülő menekült lesz. Na akkor valóban probléma lesz.
2018. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
Mivel a tendencia folytatódik, az 52% természetesen csak ideiglenes, és a többi német város is valószínűleg ugyanígy fog járni
2018. márc. 4. 13:24
 19/50 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem biztos, hogy így fog járni, továbbá az sem vetíthető előre, hogy az 52% nem csökken-e. Pl egy csomóan elköltöznek máshová, nyilván máshol növelve a %-ot. De azt se tudod előre mennyi magyar/lengyel megy pl haza.
2018. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
37%
Ébredj már fel te is, ezrével, tízezrével érkeznek a migránsok németbe!!! 20-50 év múlva ott a kisebbség többségbe lesz, Németország felismerhetetlen lesz!
2018. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!