Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólsz ehhez a videóhoz?

Mit szólsz ehhez a videóhoz?

2018. márc. 11. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Nem rossz, azazhogy rossz, mert a valóság ettől már alig - alig áll távol.


Én már évekkel ezelőtt itt a GYK - n leírtam, előbb - utóbb olyan, mint személyleírás meg fog szűnni. Nem lehet majd kimondani a gyanúsított bőrszínét (ez már szinte realitás),a nemét és semmilyen tulajdonságát sem.


Bűnügyi hírek: a rendőrség felhívással fordul a lakossághoz, tegnap bankrablás történt Budapesten, az elkövető szemtanúk szerint elmenekült a helyszínrő. A rendőrség arra kéri a lakosságot, hogy aki látta a nevezett....embert, jelentkezzen a legközelebbi rendőr kapitányságon!


Ez egy agyrém, és még jó, hogy a magyar nyelvben nincsenek nemek, mert akkor még azzal is vacakolni kéne, "he", "she", vagy "hon" - "han", vagy hogy is van svédül. Ha ilyen lenne a magyarban, liberálisék már rég kitalálták volna, hogy beszéljünk gendersemlegesen.

2018. márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A videóban szereplőket még aznap este elvitte a fekete kocsi és másnap hajnalban kivégezték mindet.
2018. márc. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát dobtam egy hátast. Azon gondolkodtam, hogy ha mondjuk egy liberális genderista politikust öltek volna meg, akkor milyen videót lehetne csinálni?
2018. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!