Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Liberálisok, erről mi a...

Liberálisok, erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2018. márc. 7. 15:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagyok liberális,de szerintem nem csak nő, de normális ember nem teszi be oda a lábát.
2018. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
33%
Az más, ő muszlim. Nekik más kulturális szokásaik vannak így ez teljesen jól van. Neked viszont nem szabad, mert kirekesztő lennél.
2018. márc. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
48%
Libsi vagyok. Felháborító a kocsmáros, kivágnám mint... a francia hatóság meg nyomorék szánalmas. Náluk már csak Orbán pénzes migráns popinyalása undorít.
2018. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%
És ebből mennyi az igaz? 888-nak nem hiszek, rákerestem erre a kávézóra de a google nem adott ki semmi használhatót.. objektív forrás kéne.
2018. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként ha igyaz akkor természetesen felháborító.
2018. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
4#, nekem kiadott jó pár francia találatot az "Amar Slahi Jockey Club"-ra.
2018. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
A "Jockey Club"-ra nekem is de eggyik sem "tartalmaz" Amar Slahit, meg nagyon kávéházat sem adott ki erre a kifejezésre.
2018. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyben beírod hogy "Amar Slahi Jockey Club" akkor ott vannak a francia cikkek.

Szóval nem a 888 találta ki.

2018. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
41%

Eset az felháborító.

A cikk viszont vicces, mert mindezt azért írták meg, mert egy muszlim cselekedte. A nők egyenjogúságához semmi köze.

2018. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
44%

Bizonyára akkor felháborítónak tartod a Gellért fürdő gyakorlatát is, ahová egyes napokon nőket, máskor férfiakat nem engednek be. Persze beszélhetnénk még szórakozóhelyekről, férfiklubokról... stb.


Amúgy felhívnáma figyelmedet arra is, hogy az iszlám nem tiltja a nőknek a kávézóba járást.

2018. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!