Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Calaisnál van olyan, hogy egy...

Calaisnál van olyan, hogy egy egy migrant átjut Angliába? Ha igen, hogyan? Ha nem, akkor meg mi értelme, hogy ott tobzódnak?

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 07:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Értelme kb mint a metróban, amikor az egyik nem szállít utast, bemondják, az emberek mégis rátapadnak a vonat oldalára és lehajtott fejjel várják, hogy végre kinyíljon az ajtó. Nem látnak nem hallanak, csak az jár a fejükben, hogy mit akarnak. Amikor már teljesen eltűnt előlük a metró, akkor kezd tisztulni a kép a fejekben, hogy abba biza nem lehetett beszállni.

Na, ezt helyettesítsd be migrire.

2018. márc. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Sokszor előfordul!

Mit gondolsz, az ott dolgozó nem angol állampolgárok, hogy jutnak ki Angliába?

2018. márc. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"Mit gondolsz, az ott dolgozó nem angol állampolgárok, hogy jutnak ki Angliába?"


úgy hogy, őket átengedik az irataikkal. Nem érted a kérdést? A migrant hogy jut át, már ha van olyan amelyik átjut. Én egyszerűen nem tudok elképzelni, olyat hogy átjutna egy is.

2018. márc. 25. 08:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Le vagy maradva, a calaisi tábort már másfél éve felszámolták. Most Bécstől kell rettegni, meg persze az örökzöld svédektől.
2018. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyik kamionos ismerősöm mondja hogy ő pl 100 euróért bárkit átvisz. És sokan csinálják. Ezért is tobzódnak ott mert tudják hogy lesz fuvar csak ki kell várni.
2018. márc. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Le vagy maradva, a calaisi tábort már másfél éve felszámolták."


Nem a táborról szól a kérdés, hanem az ott állomásozókról.


"Egyik kamionos ismerősöm mondja hogy ő pl 100 euróért bárkit átvisz. És sokan csinálják. Ezért is tobzódnak ott mert tudják hogy lesz fuvar csak ki kell várni."


Csak azt az egyet áruld már el nekem hogy jut át az ellenőrzésen. Vagy nem érted a kérdést? El nem tudom képzelni, hogy ott valaki iratok nélkül átszivárogjon. Becsomagolja valami ládába? Vagy hogy lehetséges ez? Mi az hogy sokan csinálják? Ha sokan csinálnák már mind átjutott volna. Nekem az is teljesen hihetetlen hogy hébe hóba egy egynek sikerülne, épp erről szól a kérdés.

2018. márc. 25. 11:52
 7/11 A kérdező kommentje:

"Egyik kamionos ismerősöm mondja hogy ő pl 100 euróért bárkit átvisz."


Ez teljesen igaz lehet iratokkal rendelkező uniós állampolgárra, de ha valaki ugyanezt egy irat nélküli szomáliaival próbálná ennyire aprópénzért az már minimum szellemi fogyatékos. Szóval te vagy nagyon félreérthettél valamit, vagy az ismerősöd egy kamugép.

2018. márc. 25. 11:57
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

"Csak azt az egyet áruld már el nekem hogy jut át az ellenőrzésen. Vagy nem érted a kérdést? El nem tudom képzelni, hogy ott valaki iratok nélkül átszivárogjon. Becsomagolja valami ládába? Vagy hogy lehetséges ez? Mi az hogy sokan csinálják? Ha sokan csinálnák már mind átjutott volna. Nekem az is teljesen hihetetlen hogy hébe hóba egy egynek sikerülne, épp erről szól a kérdés."

A rakományt csak felszínesen vizsgálhatják át, meg az egész komolytalan. Ő csak egy embert szokott egyszerre de van aki 2-3-at. Mondta hogy ismer olyat aki lebukott, de azzal sem volt semmi elintézték annyival hogy biztos felszöktek.

2018. márc. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ez egyértelműen kamu. Mi az hogy felületesen? És mit csinál ha az angol fogja meg? Tudod mennyi az a 100 euró? 30 ezer forint. Ennyiért szerintem senki sem kockáztatná meg.
2018. márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Hol élsz te? Ismerősöm alig keres nettó 250-et. Ezeknek meg amúgy sincs sok lóvéja, meg mondom nem veszik ezt olyan komolyan, főleg a franciák, azok még örülnek is neki mert annyival kevesebb a brit oldalon meg csak felmennek körbenéznek, de akik élelmiszert szállítanak oda a kutyát fel se viszik mert értelmetlen. Szóval nem egy nagy dolog.

2018. márc. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!