Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyaron szerintetek tenyleg...

Nyaron szerintetek tenyleg bevezetik az automata bevandorlo redisztribuciot az EU orszagaiban?

Figyelt kérdés

[link]



szandekosan nem a "kvota" szot hasznaltam.



2018. márc. 30. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Melyik nyáron? :) Majd megállapodnak, hogy meg kell állapodni egy bizottság létrehozásáról.
2018. márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Mindent megtesznek azért, hogy bevezethessék.


Ehhez már arra is képesek voltak, hogy szembe menjenek a csatlakozási szerződéssel, vagyis a legalapvetőbb eu-s szabályokkal, amikor a magyar miniszterelnők vétója ellenére elfogadták az első kvótát. Holott alapvetően a miniszterelnökök tanácsa kell megszabja milyen irányba mehetnek a döntések és ott csak az önkéntes befogadást szavazták meg.


Sok múlik azon, hogy az olasz kormány mikor alakul meg, milyen lépéseket tesz majd. De elsőkörben számukra könnyebbség lenne a kötelező kvóta bevezetése, hiszen tőlük kerülne el akkor sok illegális migráns, tehát lehet, hogy támogatnák.

Az osztrákok most ellene vannak, de csak akkor, ha ott lesznek a V4-ek is. A V4-eket pedig sorra gyengítik, a cseheknél kezdték, majd a szlovák kormányt támadták, msot várják a magyar választásokat.


Ha a magyar választáson nem a fidesz-kdnp nyer, akkor nem fog tudni új kormány alakulni a nyárig (gyurcsány is megmondta, káosz lesz, majd új választásokat kell kiírni).

Akkor a V4-nek nem lesz ereje fellépni a kvóta ellen és bizony, egyszerű többséggel át fogják vinni a szavazást a miniszterek tanácsában.


Szóval észnél kell lenni, mert most nem kicsi a tét, ezt nem lehet visszacsinálni, mint a rosszul megkötött 4-es metró szerződést vagy az elvett gyes-t, nyugdíjat.

2018. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

kellemes husvetot emberek.


ezen a nyaron persze,ugy hallottam jogilag lehetseges a minositett tobbseg azt jonapot..ami a legbekepzeltebb modja,de az ugye nemszamit.lenyeg hogy jojjenek valahogy a kis kedvencek.

2018. márc. 30. 12:05
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Igen, be fogják vezetni. Mi is fogunk kapni a terroristákból, orbán pedig tapsikolva fogja aláírni, miközben itthon hergeli a népet Brüsszel ellen.
2018. márc. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
@4 akkor lenne igazan ver a pucajaban,ha kilepest emlegetne.de hat igy...
2018. márc. 30. 12:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Világossá tettem, hogy nem tudunk elfogadni semmilyen javaslatot a kötelező kvótára nézve" - fogalmazott.


Hozzátette: "Magyarország ezt elutasítja, és amíg én vagyok a miniszterelnök, esélye sincsen erre vonatkozó megállapodásnak".


[link]

2018. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Az "automata bevandorlo redisztribucio" bevezetése a vesztünket jelentené, ezért ehelyett jobb EU-n kívül. Ha az ellenállásunk és még sokak ellenállása dacára bevezetik, az az EU szétesését fogja eredményezni.
2018. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

@utolso


egyetértek, #EUtanázia azonnal.autokrata gennytől bűzlő szörnyeteg ez az egész.

2018. márc. 30. 12:45
 9/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen.

Mi pedig végre fogjuk hajtani, vagy megvonják a támogatásunkat/szavazati jogunkat.

És mivel a magyar gazdaság nagyban támaszkodik az EU-s támogatásokra, na meg mert Orbánék azokból lopnak a legtöbbet, a kormány szépen csöndbe sunyiban végre fogja hajtani, miközben a felszínen továbbra is nyomja a narancspropagandát a narancszombiknak.


"#EUtanázia azonnal.autokrata gennytől bűzlő szörnyeteg ez az egész."


Hát igen, 28 tagállamból 23 megszavazta a kvótát. Demokrácia, a többség dönt.

Ameddig jön az EU-s támogatás addig Orbánék nem fognak kilépni az EU-ból.

2018. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
@9 durva lenne,főleg az ilyen kis nyápic országokban mint Svédország.. januárban voltam kint.az egy vicc hely.ők már ezt nem fogják túlélni.gondolom főleg a rendelkezésre álló infrastruktúra illetve a GDP alapján főleg odafognak arányosan többet telepíteni.ide max 10-20k embert tudok elképzelni első körben,de ugye mindig csapódnának hozzá.folyamatosan.
2018. márc. 30. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!