Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Szlovákiában is szorosabbra húzzák a pórázt a Soros szervezetek nyaka körül?

Figyelt kérdés

[link]


Helyes.


A Soros szervezetek a migrációt segítik, próbálják befolyásolni a közvéleményt,hogy a gazdájuk által pénzelt jelölt nyerjen, aki majd szabad utat ad a migrációnak, meg a melegházasságnak.


2018. márc. 31. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Akkor ezt jól megbeszéltétek magaddal.
2018. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

A hülyeség ragadós.

Szlovákban még annyi migráns sincs mint nálunk.

2018. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Amikor meg elkezdenek majd magyarokat is üldözni, rendesen félre fog állni a szátok. Ugye, kérdező? Így lesz?
2018. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2#


Az okos mindig mások tapasztalatából tanul.

Jobb félni, mint megijedni.

2018. márc. 31. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az olasz maffiával tartott kapcsolataikat kéne átláthatóvá tenni, no persze akkor már rég mind a börtönben ülne...a rendőrség egy részével együtt.
2018. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy Magyarországon ugye Soros egy "a muszlim bevándorlást támogató" zsidó.

A nevével fémjelezve szépen lehet finoman az antiszemita meg az iszlamofób embereknek is hinteni a morzsákat és erősíteni a gyűlöletet a zsidók, arabok és feketék ellen.

A melegházasság támogatása révén még talán egy kis homofób morzsát is lehet hinteni a népnek.


Na DE a szomszédos országokban, Romániában vagy Szlovákiában Soros egy a "muszlim bevándorlást támogató" MAGYAR zsidó.

És nagyon jól lehet vele támadni minden olyan kisebbséget, amelyeket a szomszédos országokban sokan utálnak.

És ezek között a kisebbségek között a magyarak élen vannak.

Magyarra fordítva: Szlovákiában az esetleges Soros elleni kampány a magyarok ellen pont annyira fog zajlani, mint a migráció ellen.

2018. ápr. 1. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Szlovákiákokban amúgy is nagyon ott van a gyűlölet, hiszen tótok. Nem kell ehhez magyar Soros zsidó, utáltak minket sokkal azelőttről is. Mondhatnám hogy alapból.

Én például azért nem nősültem mert idővel a tót párom és családja azonnal kinézett mert piszkos magyar vagyok és nem vagyok méltó a púpos lányukhoz.

2018. ápr. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!