Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Europa mért engedi be a...

Europa mért engedi be a muszlim iszlám kozossegeket? Nem gondoljak hogy olyan tömegek akik nem akarnak alkalmazkodni óriási gond lesz?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 1. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Hazudsz. Magyarország se volt sose keresztény ország. Uzsorás papok, és tömeggyilkos keresztények erőszakolták ránk ezt a vallást. Szóval a kérdésed nagyon egyoldalról közelíti meg a dolgot.
2018. ápr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
vedd be inkább a gyógyszered öcsém
2018. ápr. 1. 08:52
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy csapda, előbb ide hívják őket a jobb élet reményében, majd rabszolga sorsba döntik őket. Legalább is ez volt a terv, csak van úgy hogy a fagyi visszanyal...
2018. ápr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Pont azt akarják, hogy úriási gond legyen.
2018. ápr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

1) "Európa" nem közösségeket enged be, hanem egyéneket.

2) "Európa" nem muszlimokat enged be, hanem embereket függetlenül a vallásuktól.

3) A nyugat-európai országok nem beengedték, hanem kifejeztten hívták őket a második világháború után nem sokkal, hogy legyen elég munkaerő.

4) A bevándorlásnak ésa menekültellátásnak megvannak a szabályai, a beengedés nem igazán a legjobb szó.

5) Valószínűleg kevered az alkalmazkodást az asszimilálódással.

6) A vallás nem genetikai. Én pl. magyar muszlim vagyok, engem nem kellett "beengedni".

2018. ápr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valakik valakiket lefizettek. A baloldal így akar szavazatokat szerezni, mint ez a svédeknél is történt. Aztán utánunk a vízözön...
2018. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolom még egy muszlimmal sem beszéltél, azért tetted fel ezt a kérdést. Nekem vannak muszlim barátaim és teljesen normálisak és nem értem mit értesz apkalmazkodás alatt? legyenek keresztények vagy mi? Embereknek elkéne már jutni arra a szintre hogy ne a bőrszín vagy vallás miatt ítéljen el valakit, ez a 21 század nem a középkor.
2018. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nos a normális muszlimok pánikszerűen menekülnek a migránsok elől, még jobban, mint az őslakosság. Én is ismerek muszlimokat, az egyik egyszer elmondta - több mint 15 éve - hogy nem akarta a gyerekeit felrobbantani, meg feláldozni. Nem is értettem, miről beszélt. Most már igen. Egyetemre jött sok éve, majd itt maradt, elvett egy magyar lányt, együtt öregedtek meg. Már 70 felettiek, mint az öregek általában kissé bogarasak, de tényleg nem lehet rosszat mondani róluk.
2018. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért többek között hogy egy átlagos eu- polgár olyan átlagos értelmi szinvonalon legyen mint egy átlagos ....amerikai. Azon felül-órisási gond-lesz.Az EU-t szabadkőművesek illetve a pénzügyi oligarchák alapitották ne várd már el tőllük hogy keresztényként reagáljanak bármire is mert akiket a tv megmutat azok csak szolgák.
2018. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De, tudják, hogy gond lesz. De a pénz nem mindig párosul az ésszel.
2018. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!