Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az igaz, hogy a szavazók nagy...

Az igaz, hogy a szavazók nagy része Romániából a Fideszre fog szavazni, viszont a többi környező országból pl. Szlovákiából már nem feltétlen?

Figyelt kérdés
Most ne vegyük be azokat a szavazókat, akiknek semmi közük Magyarországhoz, csak a szavazataik miatt kaptak magyar állampolgárságot.
2018. ápr. 6. 00:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szlovákiából nem szavazhat senki, ezért Románia a fő probléma.
2018. ápr. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy sok Szlovákiában élő, akinek megvan az állampolgársága inkább nem megy el szavazni.
2018. ápr. 6. 00:51
 3/13 A kérdező kommentje:
És ha olvassák Ukrajnában élők is, akkor ők hogy gondolkoznak? Elmennek, nem mennek el? Ki re szavaznak/szavaznának?
2018. ápr. 6. 00:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy biztos, Gyurcsányra nem fognak szavazni.
2018. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szlovákiai vagyok, nem szavazok holnap. Ha szavaznék, biztosan nem a Fideszre. Az ismerősi köröm a Jobbikra vagy az LMP-re szavaz, akik az MKP (Magyar Közösség Pártja) és magyarországi "közmédia" híreiből tájékozódnak, azok a Fideszre.
2018. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Erdelybol valoszinuleg nagyreszt a Fideszre szavaznak, hisz gyakorlatilag nekik koszonhetik a szavazati jogot.
2018. ápr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Én úgy tudom, hogy sok Szlovákiában élő, akinek megvan az állampolgársága inkább nem megy el szavazni."


Nem érted. Szlovákiából nem lehet kettős állampolgárságot felvenni (mert akkor elveszítik a szlovákot), ezért nem szavazhat senki.

2018. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom, de vannak olyanok, akik felvették a magyar állampolgárságot, de nem jelentették be Szlovákiában, így megmarad a szlovák állampolgárságuk is.
2018. ápr. 8. 21:50
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek.
2018. ápr. 8. 21:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Most már mindegy.
2018. ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!