Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Illik-e akkor is kokárdát...

Illik-e akkor is kokárdát kirakni a ruhánkra március 15-én, hogyha külföldön lakunk? Köszi <3

Figyelt kérdés
2018. ápr. 20. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Svájcban élek, kitettem :)
2018. ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
dicséretes igen... azok az emberek a magyarokért a hazáért adták életüket és nagyon helyes hogy megemlékszel megemlékeztek róluk
2018. ápr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez nem illem kérdése. Ha jól esik, erősíti az identitásod nyugodtan rakd ki. Külföldről is lehetsz magyar, nem ezen múlik ez.
2018. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem illik. Attól még, hogy máshol élsz, ugyanúgy magyar vagy, és ugyanaz a történelmed, mint egy magyarországi magyarnak.
2018. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez teljesen rajtad áll, én bevallom el is felejtettem, nem készültem és időm sem volt keresni olyan helyet, ahol lehet nemzetiszínű szalagot kapni.


Másodszor nem is fog izgatni az ilyen dolgok, még az emberek nem követelik vissza az ünnep méltóságát és inkább a politikai rendezvényekre járnak el.

2018. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!