Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vajon Franciaország tesz-e...

Vajon Franciaország tesz-e lelkiismeret vizsgálatot? Elgondolkodott-e már azon, hogy száz év óta hány magyar halt meg Trianon miatt? A többi lentebb.

Figyelt kérdés

Vajon elgondolkodott-e már azon, hogy hány magyar életet tönkre? Akik sosem ártottak Franciaországnak. Hány magyar hunyt el Trianon miatt? Akik sosem ártottak Franciaországnak. Hány magyar nem született meg? Akik sosem ártottak Franciaországnak. Hány magyar család lett szegény, akik sosem ártottak Franciaországnak. Hány magyar család sínylődött? Akik sosem ártottak Franciaországnak. Hány magyar vesztette el otthonát, földjét, megélhetését, akik sosem ártottak Franciaországnak. Hány magyar vesztette el hazáját, akik sosem ártottak Franciaországnak. Hány magyar nő lett özveggyé, akik sosem ártottak Franciaországnak. Hány magyar szenvedett megvetést, etnikai kiközösítést, bántalmat, akik sosem ártottak Franciaországnak. Hány magyart hurcoltak meg, akik sosem ártottak Franciaországnak. Hány magyar gyermek lett árvává, akik sosem ártottak Franciaországnak. Hány magyar lett nincstelen? akik sosem ártottak Franciaországnak. Mindezen felsorolást sokáig sorolhatnám. Jelen és jövőidőben is.


Ezek után csodálkozik ezen Franciaország?:


[link]



#Magyarország #Franciaország #Trianon #magyargyűlölet #magyarellenesség #Clemanceau magyarellenessége #francia rasszizmus
2018. máj. 13. 20:13
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/302 anonim ***** válasza:
92%

Attol lesz beke hogy nem lesz ki acsarkodjon ellenunk mert hasonlo demokratikus jogokkal fognak majd rendelkezni mint a hatarontuliak....nem lesz patyolgatas mint a monarchia idejen.


Eladni kilora az orszagot??? Nem hinnem hogy erre gondoltam hisz irtam kina es orosz is kell a bekehez ...de ha szerinted jobb hagyni veszni ingyen az orszagot akkor...latod az olahok mindent eladtak majd ujra allamositottak majd ujbol eladtak aztan a nepharagra hivatkozva ujbol viszavettek es fejtek a nyugatot...ezt kell csinalni a gyarmatositokkal aki egyenlo partnerkent banik azzal meg tiszteseges lenni.(pedig a nyugat segitette oket megis szembekopik mai napig mi meg nyaljuk a nyugat segget mikor tonkretett?????? )

2018. máj. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/302 anonim ***** válasza:
0%

"Attol lesz beke hogy nem lesz ki acsarkodjon ellenunk mert hasonlo demokratikus jogokkal fognak majd rendelkezni mint a hatarontuliak....nem lesz patyolgatas mint a monarchia idejen."


Almodozz csak, hogy mindenki békésen asszisztál ehhez

aztán meg itt panaszkodsz, hogy miért a románoké a második vagy harmadik legnagyobb frakció az országgyűlésben.

A szeparistakrol meg nem is beszélve, akik ír és baszk mintára robbangatnak. Éljen a szép új világ.

2018. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/302 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta ezt? Szerited egy cseu fele rendszerben patognanak? Pedig elosre olyast kapnanak..a tototk demretumot amin valasztanak integralodnak vagy ujjaepitik az orszagot mint ahogy a testvereinknek kellet a duna deltaba..nem lenen egy piszeges se..sot ez olyan ..olyan fe;lsobrendi ize akarom irni demoratikuss kulonben nem kussola rolla a punijo:)))))))))
2018. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/302 anonim ***** válasza:
0%

"Szerited egy cseu fele rendszerben patognanak? "


Mi az, hogy cseu rendszer?


"olyan fe;lsobrendi ize akarom irni demoratikuss kulonben nem kussola rolla a punijo"


Bár a szavak negyédet nem értem, de a magasabb kultúrájú államra akartél gondolni?

2018. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/302 anonim ***** válasza:
77%
Az amiben 89 elott eltek az olahoknal tesvereink...nekik is azt adnam...a benes dekretumokat remelem nem kell reszleteznem sott az sem hogy az unio hatalyba hagyja oket mert hat ize kulonben karpotlast kene adni...na az lene a totok sorsa...ez mivel ehez a punijo egy szot se szolt eddig tuti felsobrendu demokracia alapjait raknank le....Tutot olyan francia modra...:)))))))
2018. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/302 anonim ***** válasza:
0%

"Tutot olyan francia modra...:)))))))"


Az nem tudom milyen, mivel én egyetlen embertől vettem az alacsonyabb és magasabb kultúrájú fajok és népek elméletét, ő pedig nem francia volt.


"Az amiben 89 elott eltek az olahoknal tesvereink...nekik is azt adnam"


Egyszer volt már itt egy hasonló rendszer, amit úgyhívtak Rákosi korszak, nem tudtam, hogy kommunista vagy, így már értem. Na egyre jobb, megint besúgoktól rettegne az ország.

2018. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/302 anonim ***** válasza:
0%
Már csak azt nem tudom eldönteni, hogy mi az alacsonyabb nyelvtan vagy a történelmi ismereted
2018. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/302 anonim ***** válasza:
100%
Faj neked hogy a liberalis eu magasroptu sot egyenesen felsobrendu elveit kobvetem?? Persze sokan mondjak hogy a liberalis = kommunista...ugy hogy nem ertem miert engem nezel annak hisz te joteel a felsobrendu nepekkel en csak pont azt muvelnem amit ok...erre komcsi vagyok...hat teged sem az eszedert szeretnek az tuti :))))))
2018. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/302 anonim ***** válasza:
100%

"Tutot olyan francia modra...:)))))))"


Az nem tudom milyen,


Hat tanulmagyozd a gyarmatpolitikajat, a kissebsegvedelmet es az eiu elveit amelyel megfer a diktatum, benes dekretumok ,magyar iskolak bezarasaes ujraallamositasa stb stb..mert ha nem ferne osze moszkva-bruszel biztos pruszogne nem? Igy lebontva remelem ertheto a te szinteden is...:))))))))))))))) Mondom meg egyszer tuti nem az eszedert szeretnek:)

2018. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/302 anonim ***** válasza:
0%

"ugy hogy nem ertem miert engem nezel annak hisz te joteel a felsobrendu nepekkel en csak pont azt muvelnem amit ok"


Én? Ti kezdtetek el Apponyi Albertet idézni, ebből gondoltam, hogy ti is úgy vagytok vele, hogy vannak alacsonyabb kulturális fokon álló népek és magasabbak.


"Hat tanulmagyozd a gyarmatpolitikajat, a kissebsegvedelmet es az eiu elveit amelyel megfer a diktatum,"


Minek, téged sem foglalkoztak milyen volt valójában Nicolae Ceaușescu uralma alatt Romániában az élet és kik szenvedtek akkor illetve kik éltek jól, akkor én miért nézzek utána annak, amiről te beszélsz?

2018. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!